[ .: NEWS'Y 2012-2013 :. ]

5. kolejka Kl. Okręgowej: Granica Bezledy - Orlęta Reszel 1:3 (1:2) (01.09.2012) Dodał: Chrust

Są trzy punkty! Orlęta wreszcie zagrały nieco lepszy mecz i wywalczyły (tak, to dobre słowo) trzy punty w Bezledach. I choć do optymalnej formy ciągle drużynie daleko to najważniejsze, że udało się nam przełamać kiepską passę meczów bez zwycięstwa.

Początek meczu Orlęta miały wymarzony. Wysoki pressing szybko przyniósł efekty, bo obrona gospodarzy zupełnie nie radziła sobie z wyprowadzeniem piłki. Efekt był taki, że już po niespełna pół godzinie prowadziliśmy 2:0 po bramkach Mateusza Kozonia i Czarka Ślązaka.

Niestety, jak to z Orłami ostatnio bywa, nie dobiliśmy rywali, a pozwoliliśmy im się podnieść. Jeszcze przed przerwą daliśmy sobie wbić gola, a mało brakowało, by Granica zdobyła także drugiego. Ostatni kwadrans pierwszej części meczu wypadł bardzo blado.

Po przerwie gospodarze rzucili się do ataków, udało im się nawet zepchnąć nas do defensywy, ale przecież w poprzednim sezonie właśnie kontratak był nasza najgroźniejszą bronią. Tak też było i wczoraj - na 3:1 podwyższył Patryk Wiensław, który wykończył szybki atak mocnym strzałem pod poprzeczkę.

Granica nie rezygnowała z walki o punkty, stworzyła sobie nawet dwie dobre okazje do zdobycia gola. My również mogliśmy dobić rywali, jednak w kilku przypadkach zabrakło nieco skuteczności pod bramką. Na szczęście wynik nie uległ już zmianie i drugie zwycięstwo w sezonie stało sie faktem.

Gole dla Orląt:

0:1 Mateusz Kozoń (11')
0:2 Cezary Ślązak (23', asysta: M. Kozoń)
1:3 Patryk Wiensław (57', asysta: M. Kozoń)

Orlęta: J. Prusinowski (br.); J. Bochno, K. Królik, A. Adamiak, D. Schwesig, P. Wiensław (87' A. Klimko), R. Jakubczak, M. Terlik (74' M. Jankiewicz), C. Ślązak, T. Sawa, M. Kozoń

- NEWS'Y 2012/2013 -

LP. DATA TYTUŁ
20. 2012-09-01 5. kolejka Kl. Okręgowej: Granica Bezledy - Orlęta Reszel 1:3 (1:2)
19. 2012-08-31 Może teraz?
18. 2012-08-25 4. kolejka Kl. Okręgowej: Łyna Sępopol - Orlęta Reszel 2:1 (1:0)
17. 2012-08-24 Czas otrzepać się z mułu
16. 2012-08-23 Losowanie 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski
15. 2012-08-18 3. kolejka Kl. Okręgowej: Mazur Pisz - Orlęta Reszel 1:0 (1:0)
14. 2012-08-17 Tylko zwycięstwo!
13. 2012-08-15 2. kolejka Kl. Okręgowej: Kłobuk Mikołajki - Orlęta Reszel 3:2 (1:0)
12. 2012-08-14 Do Mikołajek po punkty i lepszą grę
11. 2012-08-11 1. kolejka Kl. Okręgowej: MKS Jeziorany - Orlęta Reszel 2:3 (1:3)