[ .: NEWS'Y 2012-2013 :. ]

Sparing: Orlęta Reszel - Warmianka Bęsia 3:2 (3:0) (28.07.2012) Dodał: penny69

Orlęta wygrały w Robawach z Warmianką Bęsia 3:2 (3:0). Pierwsza połowa wyglądała jeszcze w miarę nieźle, o drugiej natomiast trzeba jak najszybciej zapomnieć.

Nasz zespół prowadził do przerwy 3:0. Najpierw do bramki trafił Mariusz Solecki, który celnie uderzył po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Na 2:0 strzałem z około 20-stu metrów podwyższył Mateusz Terlik. Piłka po rykoszecie wpadła do siatki. Trzeciego gola dla Orląt zdobył Tomek Sawa, który z kilku metrów "wbił" piłkę do bramki.

W drugiej połowie piłkarze mocno spuścili z tonu i dali sobie strzelić dwa gole.

Orlęta: J. Prusinowski (br.); J. Bochno, K. Królik, A. Adamiak, D. Schwesig, M. Solecki, M. Terlik, J. Majchrzak, M. Zaleśkiewicz, T. Sawa, C. Ślązak oraz M. Maksymiuk, D. Bójko, A. Klimko, P. Lakei i M. Jankiewicz.