NEWS'Y 2010-2011 >> [ .: 1 :. ] [ .: 2 :. ] [ .: 3 :. ] [ .: 4 :. ] [ .: 5 :. ] [ .: 6 :. ] [ .: 7 :. ] [ .: 8 :. ] <<

23. kolejka Kl. Okręgowej: Orlęta Reszel - Wilczek Wilkowo 4:4 (14.05.2011) Dodał: penny69

Takie mecze, jak ten Orląt z Wilczkiem Wilkowo mają miejsce chyba tylko na reszelskim stadionie. Nasi piłkarze prowadząc 3:0 z rywalem i mając praktycznie zwycięstwo w kieszeni dali sobie strzelić trzy gole! Wprawdzie w końcówce znów wyszli na prowadzenie, ale co z tego, skoro w doliczonym czasie gry goście ponownie strzelili im gola. Mecz zakończył się remisem 4:4!

Do klubowych statystyk warto odnotować debiut w drużynie seniorskiej dwóch braci, Dawida i Sebastiana Pawlaków. Pierwszy z nich wypadł nieco lepiej, bo od razu wpisał się na listę strzelców zdobywając gola na 3:0.

Poniżej ważniejsze akcje meczu:

3' - Gapsar Jaśkiewicz wrzuca piłkę w pole karne wprost do Andrzeja Adamiaka, który uderza "z pierwszej", ale nie trafia w światło bramki;

14' - Patryk Wiensław dobrze dogrywa z rzutu rożnego, niepilnowany Gaspar Jaśkiwicz główkuje, ale niestety wysoko nad bramką;

23' - piłkę w polu karnym gości dostaje Kamil Jankiewicz, przymierza w krótki róg, ale trafia w wychodzącego z bramki golkipera Wilczka;

26' - długa piłka do Patryka Wiensława, który zgrywa ją sobie głową i wyprzedza obrońcę wychodząc sam na sam z bramkarzem; uderza lekko po ziemi, ale do piłki dobiega obrońca i wybija ją z linii bramkowej, robi to jednak tak nieudolnie, że ta trafia w jego kolegę i wpada do siatki; 1:0 dla Orląt;

28' - rzut wolny dla gości; piłka po strzale jednego z zawodników szybuje nad bramką;

34' - świetna akcja Orląt; rozpoczyna ją Paweł Romańczuk, który podaje na skrzydło do Patryka Wiensława, ten zagrywa do Kamila Jankiewcza, który piętką "wykłada" piłkę dla Pawła Romańczuka; ten uderza lewą nogą, ale niestety nie trafia w bramkę; cała akcja jednak nagrodzona brawami na trybunach;

38' - dwójkowa akcja Patryka Wiensława i Gaspara Jaśkiewicza; dośrodkowanie na 11-sty metr; Kamil Jankiewicz uderza z półobrotu, ale piłka szybuje nad poprzeczką;

42' - jedna z nielicznych akcji gości, Rafał Sokołowski uderza z ostrego kąta, ale jeden z naszych obrońców robi dobry wślizg na lini strzału i wybija piłkę;

44' - krótko rozegrany rzut rożny, Patryk Wiensław uderza mocno, ale tym razem to obrońca gości dobrze interweniuje wybijając ją za linię boiska;

45' - błąd sędziego, który nie interweniuje po zagraniu ręką jednego z obrońców Wilczka w polu karnym; powinien być rzut karny dla Orląt;

45'+1 - Andrzej Adamiak wbiega z piłką między obrońców, ale bramkarz szybko wychodzi wyłuskując piłkę spod jego nóg;

50' - pięknym kiludziesięciometrowym podaniem popisuje się Daniel Wójcik; do piłki dobiega Gaspar Jaśkiewicz i "z pierwszej" lobuje wychodzącego z bramki golkipera gości; 2:0 dla Orląt;

55' - podanie z głębi pola do Dawida Pawlaka, który wygrywa walkę bark w barka z obrońcą Wilczka, wbiega w pole karne, mija bramkarza i posyła piłkę do pustej bramki; 3:0 dla Orląt;

58 - szybki kontratak drużyny Wilkowa, wyłożenie piłki na 5-ty metr, Polański Artur strzela po ziemi w długi róg i jest kontaktowy gol; 3:1 dla Orląt;

59' - napastnik gości główuje w polu karnym, ale na nasze szczęście trafia tylko w boczną siatkę;

66' - Patryk Wiensław uderza z rzutu wolnego (ostry kąt), bramkarz z trudem na rzut rożny;

68' - ponownie ten sam zawodnik wykonuje rzut wolny; tym razem trafia w słupek;

69' - zawodnik gości uderza z 35-ciu metrów i piłka wpada za kołnierz Jacka Prusinowskiego; ładny strzał, ale i błąd w ustawieniu naszego bramkarza; 3:2 dla Orląt;

84' - indywidualna akcja Daniela Wójcika, strzał z 20-stu metrów obok bramki;

85' - ten sam zawodnik traci piłkę przy linii bocznej boiska; pomocnik Wilczka zagrywa na skrzydło do swojego kolegi, który wykłada piłkę na przedpole bramkowe, napastnik dokłada nogę i ta ląduje w siatce; remis 3:3

86' - nieporozumienie obrońcy z bramkarzem, piłka trafia wprost pod nogi Patryka Wiensława, który posyła ją do pustej bramki; 4:3 dla Orląt

88' - rzut wolny dla gości z 20-stu metrów; na nasze szczęście piłka leci wysoko nad bramką;

90' - sędzia dolicza 5 minut, później jednak mecz się przedłuża o kolejne 4 minuty ze względu na uraz jednego z naszych graczy, który przez dobre 3 minuty leży na boisku; sędzia pokazuje jednemu z graczy Wilkowa drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną;

95' - rzut wolny dla gości; dogranie piłki na dalszy słupek, nikt z obrońców nie przecina jej lotu i ta trafia pod nogi napastnika, który przymierza w długi róg ustalając wynik spotkania; remis 4:4

Orlęta: J. Prusinowski (br.), P. Bieluń, K. Królik (83' M. Jankiewicz), T. Sawa, G. Jaśkiewicz, J. Bochno, A. Adamiak (73' D. Schwesig), P. Romańczuk (61' S. Pawlak), D. Wójcik; P. Wiensław, K. Jankiewicz (46' D. Pawlak).

Gole:

1:0 Patryk Wiensław (26')
2:0 Gaspar Jaśkiewicz (50'; asysta: D. Wójcik)
3:0 Dawid Pawlak (55')
3:1 Wilczek (58')
3:2 Wilczek (69')
3:3 Wilczek (85')
4:3 Patryk Wiensław (86')
4:4 Wilczek (90'+5)

23. kolejka Kl. Okręgowej: Orlęta Reszel - Wilczek Wilkowo (zapowiedź) (13.05.2011) Dodał: xchrustx

Już jutro Orlęta podejmą na własnym boisku Wilczka Wilkowo. Te mniejsze derby powiatu to dobra okazja, by przełamać passę meczów bez zwycięstwa. Początek spotkania o godz. 17.00. Zapraszamy na stadion.

Drużyna Orląt w kiepskim stylu przegrała trzy ostatnie mecze. Zbigniew Klimko, nowy trener drużyny nie ukrywa, że nie jest zadowolony z formy prezentowanej przez reszelski zespół. Także zawodnicy podkreślają, że najwyższy czas na dobry mecz i zwycięstwo. Potyczka z rywalem zza miedzy z pewnością jest ku temu dobrą okazją.

Niestety, kadra Orląt po raz kolejny będzie osłabiona. Zabraknie Mateusza Zaleśkiewicza i Adriana Gizińskiego (szkoła), a w tygodniu urazu nabawił się Mateusz Kozoń.

Rywale przyjadą do Reszla podbudowani zwycięstwem nad Omulwią Wielbark. Dla Wilczka będzie to pierwszy ligowy mecz na naszym stadionie, warto więc postarać się o to, by nie mieli z nim miłych wspomnień.

I jeszcze ciekawostka. Sobotni mecz sędziować będzie... sedzina, pani Aleksandra Romanek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion. Orły to My!

Kadra Orląt: J. Prusinowski, M. Bochno, J. Bochno, T. Sawa, P. Bieluń, K. Królik, D. Schwesig, A. Adamiak, P. Romańczuk, D. Wójcik, G. Jaśkiewicz, M. Jankiewicz, S. Pawlak, K. Jankiewicz, P. Wiensław, D. Pawlak.

Zabraknie: Adrian Giziński, Mateusz Zaleśkiewicz, Mateusz Kozoń.

22. kolejka Kl. Okręgowej: Mazur Pisz - Orlęta Reszel 2:0 (08.05.2011) Dodał: xchrustx

Trzeciej z rzędu porażki doznali piłkarze Orląt Reszel. Tym razem, po kiepskim meczu, reszelanie przegrali 0:2 wyjazdowe spotkanie z Mazurem Pisz. Dla gospodarzy były to pierwsze gole zdobyte w rundzie wiosennej.

Gracze Mazura od początku uzyskali inicjatywę, jednak nie potrafili tego przełożyć na zdobycz bramkową. W pierwszej części meczu stworzyli sobie trzy dogodne sytuacje, jednak za każdym razem dobrze spisywał się Jacek Prusinowski, bramkarz Orląt.

Goście odpowiedzieli tylko groźnym strzałem Pawła Romańczuka, po którym piłka przeleciała tuż obok prawego słupka.

Gospodarze dopięli swego w drugiej połowie. Najpierw wykorzystali niepewną interwencję defensorów Orląt, a kilka minut później, po zagraniu piłki ręką, obrońca z Pisza podwyższył wynik strzałem z rzutu karnego.

I choć w końcówce Orlęta próbowały odrobić straty, to wynik nie uległ już zmianie.

Za tydzień do Reszla przyjedzie lokalny rywal - Wilczek Wilkowo.

Gole:

1:0 Skrzecz (55')
2:0 Wasilewski (70' - karny)

Orlęta: J. Prusinowski, T. Sawa, J. Bochno, P. Bieluń, A. Adamiak, G. Jaśkiewicz, M. Zaleśkiewicz (82. D. Schwesig), P. Romańczuk, D. Wójcik (46. P. Wiensław), K. Jankiewicz, M. Kozoń (75. M. Jankiewicz).

22. kolejka Kl. Okręgowej: Mazur Pisz - Orlęta Reszel (zapowiedź) (06.05.2011) Dodał: xchrustx

Piłkarze Orląt Reszel przegrali dwa ostatnie ligowe spotkania. Już w sobotę będą mieli jednak okazję do przerwania złej passy. W Piszu zagrają oni z miejscowym Mazurem, który wiosną nie zdobył jeszcze gola.

Orlęta wybierają się do Pisza po trzy punkty, bo tylko zwycięstwo pomoże kibicom zapomnieć o ubiegłotygodniowej wpadce z Leśnikiem Nowe Ramuki (porażka 3:4).

Mecze z Mazurem są prestiżowe także ze względu na niezbyt przyjazne stosunki panujące między fanami obu zespołów.

Jesienią górą byli reszelanie, którzy wygrali na własnym stadionie 1:0. Jedyną bramkę zdobył wówczas Adrian Giziński, którego w Piszu nie zobaczymy ze względu na obowiązki szkolne. Będzie to zresztą, wśród graczy z pola, jedyne osłabienie Orląt w sobotnim meczu.

Sobotnia potyczka będzie debiutem Zbigniewa Klimko w roli trenera reszelskiej drużyny.

Kadra Orląt: J. Prusinowski, J. Bochno, K. Królik, P. Bieluń, A. Adamiak, T. Sawa, D. Schwesig, M. Zaleśkiewicz, P. Romańczuk, D. Wójcik, G. Jaśkiewicz, M. Jankiewicz, P. Wiensław, M. Kozoń, K. Jankiewicz.

Nieobecni: Adrian Giziński, M. Bochno.

Sędziowie: Roman Gutkowski jako główny oraz asystenci: Cezary Kłoczko i Waldemar Szymelfejnik.

Trener Zbigniew Klimko oczami kibica MKS-u Korsze (06.05.2011) Dodał: penny69

Przedstawiamy filmik o nowym trenerze Orląt, Zbigniewie Klimko. Został on zrobiony przez jednego z kibiców drużyny MKS Korsze, z którą to w sezonie 2007/08 awansował on do IV ligi.

Polecamy!:)

21. kolejka Kl. Okręgowej: Orlęta Reszel - Leśnik Nowe Ramuki 3:4 !!! (30.04.2011) Dodał: penny69

No i stało się... Orlęta przegrały na własnym stadionie z ostatnim w tabeli Leśnikiem Nowe Ramuki, 3:4.

Zaczęło się dobrze, bo już w 5. minucie prowadziliśmy po bramce Adriana Gizińskiego. Dziesięć minut później goście po raz pierwszy oddali strzał na naszą bramkę, ale od razu celnie.

W 19. minucie ponownie Adrian Giziński dał prowadzenie naszej drużynie. Sytuacji podbramkowych mieliśmy jeszcze sporo, ale brakowało precyzji.

Leśnik za to wykorzystał wszystko, co miał i tak w 39. minucie wyrównał, w 42. objął prowadzenie 3:2 i tuż przed przerwą podwyższył je na 4:2.

Orlęta w drugiej połowie zdobyły tylko jedną bramkę autorstwa Gaspara Jaśkiewicza. Mogły oczywiście wyrównać, ale zabrakło szczęścia, bo dwukrotnie piłka po strzałach trafiała w słupek.

Porażka dość bolesna, bo chyba nikt się nie spodziewał takiego wyniku.

Ważniejsze akcje meczu:

1. min. - Damian Schwesig uprzedza napastnika gości wybijając mu piłkę spod nóg; gdyby nie interwencja naszego obrońcy piłkarz Leśnika z pięciu metrów wpakowałby ją do bramki;

3. min. - Adian Giziński uderza z rzutu wolnego (22 m.), piłka odbijając się od muru wychodzi na rzut rożny;

5. min. - błąd obrońy wykorzystuje Adrian Giziński, który pewnym strzałem w bliższy róg otwiera wynik meczu;

10. min. - Kamil Jankiewicz faulowany przed linią pola karnego, ponownie na bramkę uderza Adrian Giziński, ale tym razem piłka minimalnie mija bramkę gości;

13. min. - szybka akcja Orląt, Patryk Wiensław dogrywa z prawego skrzydła do Kamila Jankiewicza, ten w tempo zagrywa do Daniela Wójcika, który strzela trafiając w bramkarza;

14. min. - Paweł Romańczuk w indywidualnej akcji mija obrońców i wbiega w pole karne, niestety po jego strzale piłka mija dalszy słupek bramki;

16. min. - napastnik Leśnika dostaje piłkę przed polem karnym i nie zastanawiając się długo uderza celnie w róg bramki wyrównując stan meczu;

17. min. - Mateusz Kozoń wyłuskuje piłkę w polu karnym i podaje na 5-ty metr do Kamila Jankiewcza, ten odgrywa do Daniela Wójcika, który tym razem uderza nad bramką;

19. min. - szybka akcja Orląt, Jarek Bochno popisuje się świetnym krosowym zagraniem do Adriana Gizińskiego, który wychodzi sam na sam z bramkarzem gości, przymierza w długi róg i znów nasz zespół obejmuje prowadzenie;

23. min. - Daniel Wójcik dośrodkowuje z rzutu rożnego, Kamil Jankiewicz główuje minimalnie nad poprzeczką;

29. min. - Adrian Giziński strzela z 20-stu metrów, ale dobrze ustawiony bramkarz łapie piłkę;

39. min. - po dość przypadkowych odbiciach piłki od trzech zawodników pomocnik Leśnika dostaje ją na linii 16-stu metrów, uderza niezbyt mocno i piłka po rękach Mateusza Bochno wpada do siatki;

42. min. - kontratak gości, błąd w wybiciu piłki popełnia Tomek Sawa, który kiksuje, co wykorzystuje napastnik Leśnika strzelając po ziemi; 2:3;

45. min. - kolejny błąd naszych piłkarzy, tym razem kiepskim Mateusz Kozoń niepotrzebnie zagrywa głową do bramkarza, który nie sięga piłki, którą przejmuje zawodnik Leśnika i podaje na 5-ty metr do swojego kolegi, który pakuje ją do pustej bramki; 2:4; chwilę potem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kamil Jankiewicz z pięciu metrów pudłuje;

50. min. - Kamil Jankiewicz głową zgrywa piłkę na 5-ty metr do Mateusza Kozonia, ten z półobrotu trafia w bramkarza;

63. min. - Patryk Wiensław celnie dogrywa na długi słupek wprost do Gaspara Jaśkiewicza, który dostawia nogę i piłka wpada do siatki; 3:4;

71. min. - Kamil Jankiewicz faulowany w polu karnym, sędzia uznaje jednak, że przewinienie nastąpiło przed linią 16-stu metrów i odgwizduje tylko rzut wolny; Adrian przymierza pod poprzeczkę i uderza mocno, ale bramkarz przenosi piłkę nad bramką;

76. min. - Gaspar Jaśkiewicz piętką odgrywa do wbiegającego w pole karne Pawła Romańczuka, który "kładzie" obrońcę, uderza w bliższy róg i ... piłka odbija się od słupka, a następnie od piłkarza Leśnika wychodząc na przedpole bramkowe;

84. min. - dośrodkowanie z rzutu rożnego, Paweł Romańczuk główkuje, ale piłka przechodzi obok bramki;

Gole:

1:0 Adrian Giziński (5')
1:1 Zabielski (16')
2:1 Adrian Giziński (19', asysta: J. Bochno)
2:2 Kępka (39')
2:3 Rogalski (42')
2:4 Rogalski (45')
3:4 Gaspar Jaśkiewicz (63', asysta: P. Wiensław)

Orlęta: M. Bochno (br.), D. Schwesig (46' P. Bieluń), K. Królik, T. Sawa, M. Kozoń (60' G. Jaśkiewicz), J. Bochno, P. Romańczuk, A. Giziński, D. Wójcik (69' M. Zaleśkiewicz), K. Jankiewicz, P. Wiensław.

Niewykorzystani rezerwowi: J. Prusinowski (br.), A. Klimko, M. Jankiewicz, D. Pawlak.

21. kolejka Kl. Okręgowej: Orlęta Reszel - Leśnik Nowe Ramuki (zapowiedź) (29.04.2011) Dodał: xchrustx

W meczu 21. kolejki ligi okręgowej Orlęta Reszel podejmą zespół Leśnika Nowe Ramuki. Nasi rywale zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a w obecnym sezonie wygrali tylko raz... właśnie z Orlętami.

Sobotnie spotkanie będzie więc idealną szansą do rewanżu. Orląt nie poprowadzi jeszcze Zbigniew Klimko, który obowiązki trenera przejmie dopiero od poniedziałku. Na ławce pojawi się więc duet: Edward Szmul i Paweł Fenik.

Do ich dyspozycji będzie niemal całą kadra zespołu. Zabraknie jedynie Andrzeja Adamiaka (pauza za nadmiar żółtych kartek) i Grzegorza Kuszczaka (sprawy osobiste). Powołanie na sobotni mecz otrzymało za to dwóch juniorów: Dawid Pawlak i Sebastian Tacik. Do zespołu powrócił także, po dwutygodniowej absencji, Paweł Bieluń.

Goście mają na koncie pięć punktów i każdy mecz jest dla nich walką o życie. Do Reszla także przyjadą z zamiarem zdobycia punktów. Warto zwrócić uwagę na napastnika Rogalskiego, który potrafi zdobywać bramki, ale też łapać kartki za niesportowe zachowanie.

Mecz rozpocznie się o godz. 16.00, zapraszamy kibiców do rozpoczęcia majówki z Orlętami.

Kadra Orląt: J. Prusinowski, M. Bochno, K. Królik, J. Bochno, T. Sawa, P. Bieluń, D. Schwesig, A. Klimko, S. Tacik, P. Romańczuk, A. Giziński, M. Zaleśkiewicz, G. Jaśkiewicz, D. Wójcik, P. Wiensław, M. Jankiewicz, M. Kozoń, K. Jankiewicz.

Zabraknie: Grzegorz Kuszczak, Andrzej Adamiak.

Jesienią: Leśnik - Orlęta 1:0

NOWY TRENER ORLĄT: ZBIGNIEW KLIMKO! (27.04.2011) Dodał: xchrustx

W związku z problemami zdrowotnymi trenera Romana Uglarenko Zarząd Orląt zdecydował, że nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu zostanie Zbigniew Klimko. W pracy pomagać mu będzie Piotr Chamik.

Byłemu trenerowi dziękujemy za czas poświęcony naszej drużynie, natomiast nowemu duetowi szkoleniowców życzymy sukcesów z reszelską drużyną!

20. kolejka Kl. Okręgowej: Mamry Giżycko - Orlęta Reszel 3:1 (22.04.2011) Dodał: penny69

Po ciężkim boju nasi piłkarze ulegli w Giżycku wiceliderowi rozgrywek, drużynie Mamr, 1:3. Wynik mógł być inny, bo do 82. minuty remisowaliśmy 1:1 grając do tego w 10-tkę!

Tradycyjnie już gola straciliśmy na początku spotkania. W 5. minucie dość szczęśliwie pomocnik Mamr gospodarzy przedarł się przez linię obrony i posłał piłkę w długi róg bramki.

Orlęta wyrównały tuż przed przerwą. Z rzutu wolnego piłkę w pole karne posłał Paweł Romańczuk. Tam Andrzej Adamiak wyskoczył przed bramkarza i uprzedził go celną główką.

W 69. minucie drugą żółtą kartkę dostał strzelec bramki i Orlęta od tego momentu musiały grać w osłabieniu. Mimo to Mamry męczyły się dość mocno i nie mogły zdobyć zwycięskiej bramki. W końcu jednak w 82. minucie jeden z zawodników uderzył mocno z rzutu wolnego (20 m) i ich cel został osiągnięty.

Może Orlęta w końcówce pokusiłyby się o ugranie jednego punktu, ale niestety w 85. minucie nieporozumienie naszego bramkarza z ostatnim obrońcą wykorzystał napastnik, który ładnym lobem ustalił wynik meczu.

Oto ważniejsze akcje meczu:

5. min. - pomocnik gospodarzy dość łatwo radzi sobie z trzema obrońcami Orląt, wbiega w pole karne i pewnym strzałem w długi róg otwiera wynik;

13. min. - strzał z dystansu jednego z zawodników Mamr; Jacek Prusinowski na posterunku;

18. min. - Adrian Giziński mocno uderza z rzutu wolnego (28 m), ale piłka o kilka metrów mija bramkę;

19. min. - krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy; miękka "wrzutka" na przedpole bramkowe wprost do niepilnowanego napastnika, który na nasze szczęście niecelnie główkuje;

27. min. - strzał z rzutu wolnego piłkarza Mamr, tym razem Jacek Prusinowski z lekkimi problemami "wypluwa" piłkę w bok;

29. min. - Paweł Romańczuk zderza się z bramkarzem na lini 16-stu metrów; sędzia odgwizduje przewinienie naszego gracza; chwila przerwy w grze;

43. min. - ten sam zawodnik podchodzi do rzutu wolnego (35 m) i wrzuca piłkę w pole karne, tam świetnie pojawia się Andrzej Adamiak, który celną główką uprzedza bramkarza pakując piłkę do siatki;

47. min. - indywidualna akcja Pawła Romańczuka, który przedziera się przez linię obrony i wbiega w obręb pola karnego, tam pada na murawę; sędzia uznaje, że nic nie było;

48. min. - Daniel Wójcik mocno bije piłkę z rzutu wolnego na krótki słupek, obrońca ją wybija;

52. min. - lewy pomocnik Mamr wyprzedza obrońcę, wbiega w pole karne i wykłada piłkę na 11-sty metrów; strzał w krótki róg, ale dobrze ustawiony Jacek Prusinowski;

60. min. - Jarek Bochno fauluje napastnika na linii 16-stu metrów, sędzia pokazuje mu żółty kartonik, choć mogłaby być w tej sytuacji i czerwona kartka; żółtą kartką zostaje ukarany również Andrzej Adamiak, który faulował we wcześniejszym stadium tej akcji; strzał z rzutu wolnego "po koźle", ale dobrze ustawiony nasz bramkarz;

64. min. - ładna akcja drużyny z Giżycka, "klepka - klepka" i przed utratą gola ratuje nas słupek;

67. min. - Adrian Giziński wrzuca piłkę z rzutu wolnego na długi słupek, tam Gaspar Jaśkiewicz główkuje, ale trafia w boczną siatkę;

69. min. - Andrzej Adamiak fauluje przy lini bocznej boiska i sędzia pokazuje mu drugą żółtą kartkę; piłkarz opuszcza boisko;

82. min. - Adrian Giziński fauluje przed polem karnym; mocny strzał w długi róg i gospodarze wychodzą na prowadzenie;

86. min. - jeden z obrońców gospodarzy wybija piłkę "na uwolnienie" z własnej połowy, z bramki wychodzi Jacek Prusinowski, po czym się cofa; nasz stoper, Krzysiek Królik nie asekuruje piłki dając się wyprzedzić napastnikowi, który dopada do futbolówki i lobem umieszcza ją przy dalszym słupku ustalając wynik spotkania na 3:1 dla Mamr.