- RKS ORLĘTA II RESZEL -
- Klasa B (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2023/2024 -


- DRUŻYNA - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

KOL. RUNDA JESIENNA DATA WYNIK INFO
1. ORLĘTA II RESZEL - Pisa II Barczewo

20.08.2023
14:00
0 : 8 - RELACJA FB -
- INFO FB -
- NEWS -
2. Warmianka Bęsia - ORLĘTA II RESZEL
0:1 Przemysław Kościelniak (71', asysta: Dominik Hryniewicki)
0:2 Marcin Danieluk (86' - z rzutu karnego po faulu na Przemysławie Kościelniaku)
0:3 Andrzej Adamiak (90 - z rzutu wolnego po faulu na Filipie Urbanowiczu)
26.08.2023
16:00
0 : 3 - RELACJA FB -
- INFO FB -
- NEWS -
3. ORLĘTA II RESZEL - KS Łęgajny
1:0 Dominik Hryniewicki (5', asysta: Maciej Duplicki)
03.09.2023
14:00
1 : 4 - INFO FB -
- ZDJĘCIA -
- VIDEO -
- NEWS -
4. Start Kozłowo - ORLĘTA II RESZEL
1:1 Piotr Zubrycki (41', asysta: Piotr Cierpicki)
10.09.2023
15:00
5 : 1 - RELACJA FB -
- NEWS FB -
- NEWS -
5. ORLĘTA II RESZEL - Łyna II Sępopol

1:0 Patryk Kuleszo (69', asysta: Bartłomiej Luchowski)

Kartki: Orlęta II - Piotr Żaczek (90'), Przemysław Kościelniak (90'+1), Łyna II - Hubert Baiwka (68')

Sędzia: Bartosz Nalepa

Orlęta II: Maciej Cychowski - Tomasz Ślązak (87' Piotr Żaczek), Jakub Stelmaszczyk (85' Robert Hyckowski), Andrzej Adamiak, Sebastian Zadrożny (46' Piotr Zubrycki), Przemysław Luchowski (85' Maciej Lewandowski), Marcin Danieluk, Dominik Hryniewicki (46' Jakub Mickiewicz), Bartłomiej Luchowski (87' Przemysław Kościelniak), Patryk Kuleszo, Piotr Cierpicki

17.09.2023
14:00
1 : 0 - VIDEO YT -
- VIDEO YT -
- ŁĄCZY NAS PIŁKA -
- NEWS FB -
- TABELA -
8. miejsce
6. ORLĘTA II RESZEL - Salęt Boże

1:0 Przemysław Luchowski (60', asysta: Jakub Stelmaszczyk)
2:0 Przemysław Luchowski (69', asysta: Piotr Cierpicki)
2:1 Patryk Herbich (74')
3:1 Piotr Cierpicki (75', asysta: Przemysław Luchowski)
4:1 Maciej Duplicki (76', Marcin Danieluk)
4:2 Piotr Tater (89')

Kartki: Orlęta II - brak, Salęt - Mirosław Olszewski (27')

Sędzia: Bartosz Nalepa

Orlęta II: Bartosz Bonisławski (46' Mateusz Suszyński) - Bartłomiej Luchowski, Jakub Mickiewicz (86' Piotr Żaczek), Andrzej Adamiak, Sebastian Zadrożny (68' Dominik Hryniewicki) - Maciej Duplicki (85' Szymon Kos), Jakub Stelmaszczyk, Marcin Danieluk (82' Rafał Romańczuk), Tomasz Ślązak (53' Kacper Krumplewski), Przemysław Luchowski (88' Robert Lewiński), Piotr Cierpicki

24.09.2023
14:00
4 : 2 - VIDEO YT -
- VIDEO YT -
- ŁĄCZY NAS PIŁKA -
- NEWS FB -
- TABELA -
6. miejsce
7. Szansa Reszel - ORLĘTA II RESZEL

0:1 Przemysław Luchowski (13', bez asysty)
1:1 Krzysztof Tatarczuch (75')

Kartki: Szansa - Kacper Pyrczak (38'), Patryk Graczykowski (60'), Orlęta II - Tomasz Ślązak (56')

Sędzia: Błażej Głowacki, Krzysztof Kromplewski, Małgorzata Janowska

Orlęta II: Maciej Cychowski - Tomasz Ślązak, Krzysztof Królik, Andrzej Adamiak, Jakub Mickiewicz - Przemysław Luchowski (76' Piotr Zubrycki), Patryk Janowski, Piotr Cierpicki, Bartłomiej Luchowski, Marcin Danieluk (76' Domink Hryniewicki), Bartosz Markisz

01.10.2023
14:00
1 : 1 - VIDEO YT -
- ŁĄCZY NAS PIŁKA -
- NEWS FB -
- TABELA -
7. miejsce
8. Mini Soccer Academy Mrągowo - ORLĘTA II RESZEL

1:0 Szymon Nałysnyk (8')
2:0 Szymon Nałysnyk (18')
3:0 Szymon Nałysnyk (42')
4:0 Vitalii Hutnik (45')
5:0 Dawid Wilczyński (48')
6:0 Szymon Nałysnyk (54')
7:0 Szymon Nałysnyk (63')
8:0 Szymon Nałysnyk (68')
9:0 Vitalii Hutnik (72')
10:0 Vitalii Hutnik (74')
11:0 Vitalii Hutnik (78')

Kartki: brak

Sędzia: Marek Kamiński

Orlęta II: Bartosz Bonisławski (46' Mateusz Suszyński) - Tomasz Ślązak, Jakub Stelmaszczyk, Jakub Mickiewicz, Sebastian Zadrożny - Patryk Szwark (46' Filip Jesionowski), Przemysław Janeczko (46' Robert Hyckowski), Marcin Danieluk (82' *Aleksander Bejnar), Filip Urbanowicz (70' Piotr Żaczek), Piotr Zubrycki - Dominik Hryniewicki (78' Szymon Kos)

08.10.2023
14:00
11 : 0 - ŁĄCZY NAS PIŁKA -
- NEWS FB -
- TABELA -
8. miejsce
9. Start Kruklanki - ORLĘTA II RESZEL

1:0 Paweł Grelak (17')
2:0 Ariel Jęksa (22')
3:0 Mateusz Nosek (29')
4:0 Damian Tydman (41')
5:0 Damian Jęksa (48')
6:0 Damian Jęksa (53')
7:0 Bartłomiej Szafran (63')
8:0 Damian Jęksa (67')
9:0 Kacper Krumplewski (69' - gol samobójczy)
10:0 Bartłomiej Szafran (78')
11:0 Patryk Sawoń (85')
12:0 Grzegorz Kaczmarski (87')

Kartki: Start - brak, Orlęta II - Robert Hyckowski (34'), Kacper Krumplewski (84' - czerwona)

Sędzia: Kamil Brudzyński

Orlęta II: Mateusz Suszyński - Tomasz Ślązak, Jakub Stelmaszczyk, Kacper Krumplewski (84'), Sebastian Zadrożny, Patryk Szwark, Przemysław Janeczko (46' Michał Szluma), Robert Hyckowski (60' Szymon Kos), Szymon Bruderek, Piotr Zubrycki, Dominik Hryniewicki

15.10.2023
15:00
12 : 0 - ŁĄCZY NAS PIŁKA -
- TABELA -
8. miejsce
10. Vęgoria II Węgorzewo - ORLĘTA II RESZEL

1:0 Wojciech Drozd (11')
2:0 Łukasz Tkacz (13')
3:0 Krzysztof Mazura (19')
3:1 Marcin Danieluk (34', asysta: Dawid Cichocki)
4:1 Damian Wysocki (43')
5:1 Krzysztof Mazura (44')
5:2 Dominik Hryniewicki (52', asysta: Dawid Cichocki)
6:2 Marcin Biaduń (65')
6:3 Dominik Hryniewicki (71', asysta: Dawid Cichocki)
7:3 Sebastian Ossowski (90'+2)

Kartki: Vęgoria - Maciej Kodyniec (30'), Orlęta II - Szymon Bruderek (42'), Piotr Zubrycki (80')

Sędzia: Szymon Matusiewicz

Orlęta II: Bartosz Bonisławski (46' Mateusz Suszyński) - Jakub Mickiewicz, Jakub Stelmaszczyk, Andrzej Adamiak, Sebastian Zadrożny (55' Przemysław Kościelniak), Dawid Cichocki, Piotr Cierpicki (85' Robert Lewiński), Dominik Hryniewicki, Szymon Bruderek (70' Filip Urbanowicz), Piotr Zubrycki (85' Szymon Kos), Marcin Danieluk

22.10.2023
13:00
7 : 3 - ŁĄCZY NAS PIŁKA -
- NEWS FB -
- TABELA -
9. miejsce
11. Pomarańcze Korsze - ORLĘTA II RESZEL
29.10.2023
13:00
:
LP MECZE SPARINGOWE DATA WYNIK INFO
1 ORLĘTA II RESZEL - Jurand Barciany
1:9 Michał Kotliński (88', asysta: Patryk Szwark)
08.08.2023
18:00
1 : 9 RELACJA
2 ORLĘTA II RESZEL - Orlęta Juniorzy Młodsi
0:1 Dawid Cichocki (2')
1:1 Patryk Szwark (8')
1:2 Szymon Bruderek (13')
1:3 Adam Makarewicz (35')
2:3 Maksymilian Wilkaniec (52')
3:3 Maksymilian Wilkaniec (56')
4:3 Maksymilian Wilkaniec (60')
5:3 Rafał Romańczuk (65')
5:4 Adam Makarewicz (88')
11.08.2023
18:30
5 : 4 RELACJA