- RKS ORLĘTA II RESZEL -
- Klasa B (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2023/2024 -

- DRUŻYNA - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

3. kolejka B klasy w sezonie 2023/2024: Orlęta II Reszel - KS Łęgajny 1:4 (1:0) (03.09.2023, 14:00)

Mało brakowało, by Rezerwy Orląt pokonały dziś KS Łęgajny... Do 80 minuty prowadziliśmy, 1:0 po bramce Dominika Hryniewickiego, którą zdobył na początku spotkania.

Niestety w ostatnich dziesięciu minutach rywale strzelili cztery gole i to oni zainkasowali trzy punkty.

W drużynie gości zagrali byli zawodnicy Orląt: Kamil Jankiewicz, który strzelił dwa gole, Mateusz Rudziński i Emil Reszka.

Rywalom gratulujemy zwycięstwa, a my pracujemy dalej!

Pomeczowe info na Facebook'u): TUTAJ
Zdjęcia z meczu (Autor: Anna Zglejszewska): TUTAJ
Video z meczu na Youtube (Autor: Zbigniew Tabaka): TUTAJ
Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

GOLE:

1:0 Dominik Hryniewicki (5', asysta: Maciej Duplicki)
1:1 Kamil Jankiewicz (79')
1:2 Kamil Jankiewicz (84')
1:3 Paweł Tołkacz (85')
1:4 Paweł Tołkacz (89')

KARTKI:

Orlęta II: brak
Łęgajny: Piotr Golański (60' ), Grzegorz Ogrodowczyk (70' )

Orlęta: Maciej Cychowski (86' Bartosz Bonisławski) - Tomasz Ślązak (86' Adrian Lutowski), Krzysztof Królik (86' Maciej Lewandowski), Andrzej Adamiak, Jakub Mickiewicz - Piotr Zubrycki (69' Przemysław Kościelniak), Dominik Hryniewicki, Filip Urbanowicz (65' Przemysław Janeczko), Marcin Danieluk, Maciej Duplicki (78' Kacper Krumplewski) - Mateusz Kozoń (72' Rafał Romańczuk).
Niewykorzystani rezerwowi: brak

Trener: Marcin Ślązak
Kierownik drużyny: Filip Jesionowski

Sędzia: Szymon Gałązka

Kibice: około 60 osób

Tabela B klasy (Gr. 1) po 3. kolejce: Orlęta Reszel na 8 miejscu (3 pkt., gole 4:12)