- RKS ORLĘTA II RESZEL -
- Klasa B (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2023/2024 -

- DRUŻYNA - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

4. kolejka B klasy w sezonie 2023/2024: Start Kozłowo - Orlęta II Reszel 5:1 (1:1) (10.09.2023, 15:00)

Przed tym pojedynkiem Start Kozłowo zajmował pierwsze miejsce w naszej grupie B klasy. Na mecz jechaliśmy więc ze świadomością, że będzie to bardzo ciężka potyczka.

Boisko jednak zweryfikowało te obawy, bo do przerwy remisowaliśmy z liderem, 1:1! Pojedynek był wyrównany, a gola straciliśmy po błędzie Przemka Janeczki, który stracił piłkę i Maciej Cychowski ratował się w polu karnym faulem. Niestety obejrzał za to żółtą kartkę i po chwili musiał wyciągać piłkę siatki.

Kilka minut przed przerwą zdołaliśmy odrobić straty po tym, jak ładnym lobem pod poprzeczkę popisał się Piotrek Zubrycki i mecz zaczynał się na nowo.

W drugiej połowie dobrze to wyglądało do 63 minuty, kiedy to znów błąd popełnił nasz zawodnik, Kuba Mickiewicz, który zwlekał z wybiciem piłki, stracił ją, poszło zagranie na 11 metr i po pewnym uderzeniu przegrywaliśmy, 1:2... Szkoda tej sytuacji, bo po stracie tego gola uszło z nas powietrze...

Gospodarze zwęszyli swoją okazję do podwyższenia i w 76 minucie było już 3:1, a w ostatnich dziesięciu minutach zdobyli kolejne dwa gole.

Przegraliśmy mecz na własne życzenie. Przez dłuższą część spotkania byliśmy drużyną, która w niczym nie ustępowała rywalom. Niestety indywidualne błędy, po których stracilismy gole w dużym stopniu zdecydowały o końcowym wyniku.

Najważniejsze, to wyciągać z nich wnioski, by w przyszłości ich już nie popełniać.

Media na Facebook'u: - RELACJA - POMECZOWE INFO -

Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

GOLE:

1:0 Bartłomiej Drężek (29' - z rzutu karnego po faulu Maćka Cychowskiego)
1:1 Piotr Zubrycki (41', asysta: Piotr Cierpicki)
2:1 Wojciech Włoch (63')
3:1 Dawid Kaczyński (76')
4:1 Gabriel Kowalczyk (81')
5:1 Wojciech Włoch (85')

KARTKI:

Start: brak
Orlęta II: Maciej Cychowski (28' ), Sebastian Zadrożny (52' )

Orlęta: Maciej Cychowski - Tomasz Ślązak (81' Piotr Żaczek), Andrzej Adamiak, Jakub Mickiewicz (70' Przemysław Kościelniak), Sebastian Zadrożny - Jakub Stelmaszczyk, Przemysław Janeczko (35' Michał Szluma), Piotr Cierpicki, Dominik Hryniewicki (81' Rafał Romańczuk), Piotr Zubrycki (81' Adrian Lutowski) - Marcin Danieluk. Niewykorzystani rezerwowi: brak

Trener: Marcin Ślązak
Kierownik drużyny: Filip Jesionowski

Sędzia: Mateusz Reszka

Kibice: około 70 osób w tym 20 z Reszla

Tabela B klasy (Gr. 1) po 4. kolejce: Orlęta Reszel na 9 miejscu (3 pkt., gole 5:17)