- RKS ORLĘTA II RESZEL -
- Klasa B (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2023/2024 -

- DRUŻYNA - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

2. kolejka B klasy w sezonie 2023/2024: Warmianka Bęsia - Orlęta II Reszel 0:3 (0:0) (26.08.2023, 16:00)

Nie tylko Pierwsza Drużyna cieszyła się wczoraj ze zwycięstwa, ale też Rezerwy Orląt miały powody do radości, ponieważ w swoim drugim ligowym meczu pokonały na wyjeździe Warmiankę Bęsia, 3:0!

Bezbramkowy rezultat utrzymywał się do 71. minuty, kiedy to Dominik Hryniewicki dobrym zagraniem obsłużył Przemka Kościelniaka, a ten popisał się fantastycznym uderzeniem nie do obrony!

W 85. minucie ten sam zawodnik faulowany był w polu karnym, za co obrońca otrzymał czerwoną kartkę, a my zyskaliśmy rzut karny, który na bramkę zamienił Marcin Danieluk.

W ostatniej minucie celnie z rzutu wolnego uderzył Andrzej Adamiak i pierwsze ligowe zwycięstwo Orląt II stało się faktem! :)

Brawo Orły II, Brawo!!!

Relacja z meczu na Facebook'u: TUTAJ
Pomeczowe info na Facebook'u): TUTAJ
Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

GOLE:

0:1 Przemysław Kościelniak (71', asysta: Dominik Hryniewicki)
0:2 Marcin Danieluk (86' - z rzutu karnego po faulu na Przemysławie Kościelniaku)
0:3 Andrzej Adamiak (90 - z rzutu wolnego po faulu na Filipie Urbanowiczu)

KARTKI:

Warmianka: Karol Zając (60' ), Paweł Domański (61' ), Sylwester Borowski (85' )
Orlęta II: Dominik Hryniewicki (63' ), Sebastian Zadrożny (65' )

Orlęta: Maciej Cychowski - Tomasz Ślązak, Andrzej Adamiak, Jakub Mickiewicz, Sebastian Zadrożny - Maciej Lewandowski (65' Piotr Żaczek), Dominik Hryniewicki (70' Adrian Lutowski), Filip Urbanowicz, Marcin Danieluk (88' Szymon Kos), Patryk Szwark (46' Przemysław Kościelniak), Przemysław Janeczko (86' Aleksander Bejnar)
Niewykorzystani rezerwowi: Bartosz Bonisławski, Filip Jesionowski

Trener: Marcin Ślązak
Kierownik drużyny: Filip Jesionowski

Sędzia: Bartosz Nalepa

Kibice: brak info

Tabela B klasy (Gr. 1) po 2. kolejce: Orlęta Reszel na 8 miejscu (3 pkt., gole 3:8)