- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2023/2024 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

30. kolejka Klasy Okręgowej 2023/2024: Orlęta Reszel - Warmia Olsztyn 3:2 (1:1) (15.06.2024, 17:00)

PAWEŁ MIŁOSZEWSKI POGRĄŻA WARMIĘ OLSZTYN!

5. GKS Stawiguda (48 pkt)

Media na Facebook'u: ZAPOWIEDŹ 1 - ZAPOWIEDŹ 2 - ZAPOWIEDŹ 3 - RELACJA - POMECZOWE INFO -
Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ
Video z meczu na Youtube (Autor: Zbigniew Tabaka): I POŁOWA i II POŁOWA oraz SKRÓT MECZU

GOLE:

1:0 Mateusz Bruj (31', asysta: Paweł Romańczuk)
1:1 Aoi Asano (45')
2:1 Paweł Romańczuk (51', asysta: Maksymilian Gutowski)
2:2 Konrad Laszuk (65')
3:2 Paweł Miłoszewski (90', asysta: Dawid Wronisz)

KARTKI:

Orlęta: Jakub Lewandowski (70' ), Krzysztof Królik (57' )

Warmia: Hubert Rossochacki (20' ), Sebastian Śniadach (52' ), Konrad Laszuk (55' )

Orlęta: Jarosław Doborzyński (B) - Paweł Miłoszewski, Mateusz Terlik, Jarosław Bochno, Gabriel Ciski - Jakub Lewandowski (82' Grzegorz Goszcz), Maksymilian Gutowski, Mateusz Zaleśkiewicz (C) (17' Krzysztof Królik), Bartosz Markisz - Paweł Romańczuk, Mateusz Bruj (66' Dawid Wronisz) Niewykorzystani rezerwowi: Jakub Mickiewicz

Trener: Paweł Miłoszewski, Asystent Trenera: Jarosław Bochno, Kierownik Drużyny: Mateusz Terlik

Sędziowie: Marek Kamiński, Bartosz Kirycki, Jacek Mieczkowski, Marek Szter (Delegat)

Kibice: około 220 osób

Tabela po 30. kolejce: Orlęta Reszel na 2 miejscu (71 pkt., gole 100:43)

Zawodnik meczu: ??? (WYNIKI)