- RKS ORLĘTA RESZEL -
- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2023/2024 -


- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

KOL. RUNDA JESIENNA DATA WYNIK TABELA
1. ORLĘTA RESZEL - Wilczek Wilkowo

1:0 Patryk Wiensław (5', asysta: Igor Luchowski)
2:0 Paweł Romańczuk (29' - karny po zagraniu ręk± obrońcy)
3:0 Paweł Romańczuk (53' - karny po faulu na nim samym)

05.08.2023
17:00
3 : 1 5. miejsce
3. ORLĘTA RESZEL - Pisa Barczewo

1:0 Paweł Romańczuk (8' - karny po faulu na nim samym)
2:1 Paweł Romańczuk (78' - z rzutu wolnego po faulu na Igorze Luchowskim)
3:2 Bartosz Markisz (90'+3, asysta: Paweł Romańczuk)

19.08.2023
17:00
3 : 2 3. miejsce
4. MKS Jeziorany - ORLĘTA RESZEL

0:1 Paweł Romańczuk (3', asysta: Grzegorz Goszcz)
1:2 Igor Luchowski (35', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
2:3 Paweł Romańczuk (68', asysta: Gabriel Ciski)
2:4 gol samobójczy piłkarza MKS (78', asysta: Jakub Janowski)

26.08.2023
17:00
3 : 4 3. miejsce
2. ¦niardwy Orzysz - ORLĘTA RESZEL

1:0 Mateusz Bruj (6', asysta: Bartosz Markisz)
2:0 Gabriel Ciski (55, asysta: Bartosz Markisz)
3:0 Mateusz Bruj (61, asysta: Igor Luchowski)
4:0 Igor Luchowski (84' - karny po faulu na Igorze Luchowskim)

30.08.2023
17:00
0 : 4 1. miejsce
5. ORLĘTA RESZEL - Łyna Sępopol

02.09.2023
16:00
0 : 2 1. miejsce
6. Vęgoria Węgorzewo - ORLĘTA RESZEL

1:1 gol samobójczy piłkarza Vęgorii (24', asysta: Paweł Romańczuk)
2:2 Igor Luchowski (34', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
2:3 Paweł Romańczuk (41', asysta: Igor Luchowski)
2:4 Paweł Romańczuk (45', bez asysty)
3:5 Igor Luchowski (90', asysta: Paweł Romańczuk)

09.09.2023
16:00
3 : 5 1. miejsce
7. ORLĘTA RESZEL - Victoria Bartoszyce

1:0 Paweł Romańczuk (30', asysta: Wiktor Sawicki)
2:0 Patryk Kuleszo (78', asysta: Igor Luchowski)
3:0 Bartłomiej Luchowski (90', asysta: Paweł Romańczuk)

16.09.2023
16:00
3 : 0 1. miejsce
8. GKS Stawiguda - ORLĘTA RESZEL

0:1 Mateusz Bruj (31', asysta: Patryk Kuleszo)
0:2 Paweł Romańczuk (80', asysta: Jakub Janowski)
1:3 Paweł Romańczuk (84', asysta: Jakub Janowski)
1:4 Paweł Romańczuk (88', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
1:5 Jakub Janowski (90' - z rzutu wolnego po faulu na Bartku Luchowskim)

23.09.2023
16:00
1 : 5 1. miejsce
9. ORLĘTA RESZEL - Cresovia Górowo Iławeckie

1:0 Paweł Romańczuk (19' - karny po faulu na nim samym)
2:1 Jakub Janowski (75', asysta: Patryk Kuleszo)

30.09.2023
15:30
2 : 1 1. miejsce
10. Gwardia Szczytno - ORLĘTA RESZEL

0:1 Mateusz Bruj (11', asysta: Igor Luchowski)
0:2 Paweł Romańczuk (25', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
0:3 Igor Luchowski (68', asysta: Bartosz Markisz)

07.10.2023
15:30
0 : 3 1. miejsce
11. ORLĘTA RESZEL - MKS Korsze

1:0 Paweł Romańczuk (43' - karny po faulu na Bartku Markiszu)
2:1 Paweł Romańczuk (71', asysta: Patryk Kuleszo)

14.10.2023
15:00
2 : 2 1. miejsce
12. ORLĘTA RESZEL - Czarni Olecko

1:1 Patryk Kuleszo (61', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
2:1 Jarosław Bochno (66', asysta: Jakub Janowski)
3:1 Mateusz Bruj (67', asysta: Patryk Kuleszo)
4:1 Mateusz Bruj (72', asysta: Przemysław Luchowski)
5:1 Paweł Romańczuk (77', asysta: Patryk Kuleszo)
6:1 Paweł Romańczuk (80', asysta: Patryk Kuleszo)

21.10.2023
15:00
6 : 1 1. miejsce
13. Błękitni Pasym - ORLĘTA RESZEL

1:1 Igor Luchowski (16', asysta: Paweł Romańczuk)
1:2 Patryk Kuleszo (19', asysta: Igor Luchowski)
1:3 Paweł Romańczuk (25', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
1:4 Paweł Romańczuk (27', asysta: Patryk Kuleszo)
1:5 Paweł Romańczuk (48', asysta: Jakub Janowski)
1:6 Igor Luchowski (71', asyta: Mateusz Zale¶kiewicz)
1:7 Igor Luchowski (77', asysta: Paweł Romańczuk)
1:8 Bartosz Markisz (85', asysta: Patryk Kuleszo)

29.10.2023
13:30
1 : 8 1. miejsce
14. ORLĘTA RESZEL - Naki Olsztyn

1:1 gol samobójczy Cypriana Hłasko (59', bez asysty)
2:2 Jarosław Doborzyński (90'+3, asysta: Patryk Kuleszo)

04.11.2023
13:00
2 : 2 2. miejsce
15. Warmia Olsztyn - ORLĘTA RESZEL

3:1 Paweł Romańczuk (65' - karny po faulu na Mateuszu Bruju)
3:2 Paweł Romańczuk (68', asysta: Patryk Kuleszo)
3:3 Paweł Romańczuk (80', asysta: Jarosław Doborzyński)

11.11.2023
13:00
3 : 3 2. miejsce
KOL. RUNDA WIOSENNA DATA WYNIK TABELA
16. Wilczek Wilkowo - ORLĘTA RESZEL

1:0 Mariusz Grabowski (6' - karny)
1:1 Paweł Romańczuk (27', asysta: Maksymilian Gutowski)
1:2 Paweł Romańczuk (48' - karny po faulu na Mateuszu Bruju)
1:3 Mateusz Bruj (54' , asysta: Paweł Romańczuk)
1:4 Mateusz Bruj (59', bez asysty)

09.03.2024
14:00
1 : 4 2. miejsce
17. ORLĘTA RESZEL - ¦niardwy Orzysz

1:0 Mateusz Bruj (69', asysta: Paweł Romańczuk)
2:0 Wiktor Sawicki (73', asysta: Maksymilian Gutowski)
3:0 Paweł Romańczuk (90', asysta: Mateusz Bruj)
3:1 Paweł Dymiński (90'+3 - karny)

16.03.2024
14:30
3 : 1 1. miejsce
18. Pisa Barczewo - ORLĘTA RESZEL

1:0 Jakub Bałdyga (41')
2:0 Piotr Wanda (54' - karny)
3:0 Jakub Bałdyga (65')
4:0 Yusei Lida (89')

23.03.2024
15:00
4 : 0 2. miejsce
19. ORLĘTA RESZEL - MKS Jeziorany

1:0 Paweł Romańczuk (10' - karny po faulu na nim samym)

30.03.2024
15:00
1 : 0 2. miejsce
20. Łyna Sępopol - ORLĘTA RESZEL

0:1 Bartosz Markisz (10', asysta: Jakub Lewandowski)
0:2 Paweł Romańczuk (20' - karny po faulu na Jakubie Lewandowskim)
0:3 Bartosz Markisz (42', asysta: Jakub Lewandowski)
0:4 Paweł Romańczuk (44' - karny po faulu na Bartku Markiszu)
0:5 Kacper Żelepień (60', asysta: Paweł Romańczuk)
0:6 Kacper Żelepień (63', asysta: Bartosz Markisz)
1:6 Bartłomiej Młyński (67')
1:7 Jakub Janowski (69', bez asysty)
1:8 Paweł Romańczuk (73' - rzut wolny po faulu na Maksie Gutowskim)
1:9 Paweł Romańczuk (82', asysta: Jakub Janowski)
1:10 Mateusz Bruj (84', asysta: Paweł Romańczuk)
1:11 Paweł Romańczuk (89', asysta: Mateusz Bruj)

06.04.2024
16:00
1 : 11 2. miejsce
21. ORLĘTA RESZEL - Vęgoria Węgorzewo

0:1 Patryk Galiniewski (28' - karny)
1:1 Wiktor Sawicki (31', asysta: Maksymilian Gutowski)
2:1 Paweł Romańczuk (33' - karny po faulu na Jakubie Lewandowskim)
3:1 Paweł Romańczuk (60', asysta: Bartosz Markisz)
3:2 Rafał Raiński (83')

13.04.2024
16:00
3 : 2 2. miejsce
22. Victoria Bartoszyce - ORLĘTA RESZEL

0:1 Paweł Romańczuk (34', asysta: Bartosz Markisz)
0:2 Paweł Romańczuk (47', asysta: Kacper Żelepień)
0:3 Wiktor Sawicki (55', asysta: Maksymilian Gutowski)
1:3 Wojciech Groszyk (77')

20.04.2024
16:00
1 : 3 2. miejsce
23. ORLĘTA RESZEL - GKS Stawiguda

1:0 Jakub Janowski (20' - z rzutu wolnego po faulu na Bartku Markiszu)
2:0 Paweł Romańczuk (28', asysta: Jakub Janowski)
3:0 Mateusz Bruj (56', bez asysty)

27.04.2024
16:00
3 : 0 2. miejsce
24. Cresovia Górowo Iławeckie - ORLĘTA RESZEL

0:1 Paweł Romańczuk (7' - karny po faulu na Bartku Markiszu)
0:2 Jakub Janowski (54', asysta: Paweł Romańczuk)

05.05.2024
13:00
0 : 2 2. miejsce
25. ORLĘTA RESZEL - Gwardia Szczytno

1:0 Paweł Romańczuk (10', asysta: Jakub Lewandowski)
2:0 Bartosz Markisz (17', asysta: Paweł Romańczuk)
3:0 Paweł Romańczuk (18', asysta: Paweł Miłoszewski)
4:0 Paweł Romańczuk (60', asysta: Bartosz Markisz)
5:0 Paweł Romańczuk (70', karny po faulu na nim samym)
6:0 Paweł Romańczuk (79', asysta: Grzegorz Goszcz)
6:1 Maciej Magnuszewski (88')

11.05.2024
16:00
6 : 1 2. miejsce
26. MKS Korsze - ORLĘTA RESZEL

1:0 Piotr Trafarski (5' - karny)
2:0 Wiktor Przygoda (27')
2:1 Mateusz Terlik (35', asysta: Jakub Janowski)
3:1 Mateusz Cyliński (62')
4:1 Piotr Trafarski (64')
4:2 Paweł Romańczuk (90'+5, asysta: Bartosz Markisz)

18.05.2024
16:00
4 : 2 2. miejsce
27. Czarni Olecko - ORLĘTA RESZEL

1:0 Ariel Tusznio (32')
1:1 Paweł Romańczuk (35', asysta: Wiktor Sawicki)
2:1 Jakub Kozłowski (47')
2:2 Paweł Romańczuk (58', asysta: Jakub Lewandowski)
3:2 Robert Dawidziuk (60')
3:3 Jakub Lewandowski (66', asysta: Paweł Miłoszewski)
3:4 Bartosz Markisz (74', asysta: Jarosław Bochno)
4:4 Radosław Czajko (80')

26.05.2024
16:30
4 : 4 2. miejsce
28. ORLĘTA RESZEL - Błękitni Pasym

1:0 Maksymilian Gutowski (25', asysta: Paweł Romańczuk)
1:1 Bartosz Nosowicz (84')

30.05.2024
17:00
1 : 1 2. miejsce
29. Naki Olsztyn - ORLĘTA RESZEL

0:1 Bartosz Markisz (17', asysta: Bartłomiej Luchowski)

08.06.2024
16:00
0 : 1 2. miejsce
30. ORLĘTA RESZEL - Warmia Olsztyn

1:0 Mateusz Bruj (31', asysta: Paweł Romańczuk)
1:1 Aoi Asano (45')
2:1 Paweł Romańczuk (51', asysta: Maksymilian Gutowski)
2:2 Konrad Laszuk (65')
3:2 Paweł Miłoszewski (90', asysta: Dawid Wronisz)

15.06.2024
17:00
3 : 2 2. miejsce
KOL. BARAŻE O AWANS DO IV LIGI DATA WYNIK -
1. Stomil II Olsztyn - ORLĘTA RESZEL

22.06.2024
17:30
: -
2. ORLĘTA RESZEL - Stomil II Olsztyn

29.06.2024
16:00
: -
RUNDA WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI DATA WYNIK INFO
Runda wstępna Pomarańcze Korsze (B Klasa) - ORLĘTA RESZEL

0:1 Igor Luchowski (24', asysta: Patryk Kuleszo)
0:2 Paweł Romańczuk (26', asysta: Patryk Kuleszo)
0:3 Patryk Kuleszo (36', asysta: Paweł Romańczuk)
0:4 Jarosław Doborzyński (40' - karny po faulu na Pawle Romańczuku)
0:5 Igor Luchowski (43', asysta: Paweł Romańczuk)
0:6 Grzegorz Goszcz (44', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
0:7 Gabriel Ciski (47', bez asysty)
0:8 Paweł Romańczuk (49', asysta: Bartosz Markisz)
0:9 Paweł Romańczuk (60' - karny po faulu na Patryku Kuleszo)
0:10 Patryk Kuleszo (75', asysta: Bartosz Markisz)
0:11 Bartosz Markisz (80', asysta: Przemysław Luchowski)
0:12 Bartłomiej Luchowski (88', asysta: Patryk Kuleszo)

29.07.2023
17:00
0 : 12 RELACJA
I Runda ¦niardwy Orzysz - ORLĘTA RESZEL

0:1 Paweł Romańczuk (42', asysta: Jakub Janowski)
2:2 Paweł Romańczuk (85' - karny po faulu na Igorze Luchowskim)
4:3 Paweł Romańczuk (112' - karny po faulu na Igorze Luchowskim)

15.08.2023
17:00
6 : 3
po dogrywce
RELACJA