- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2023/2024 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

28. kolejka Klasy Okręgowej 2023/2024: Orlęta Reszel - Błękitni Pasym 1:1 (1:0) (30.05.2024, 17:00)

Z BŁĘKITNYMI NA REMIS

Mało brakowało, byśmy w meczu z Błękitnymi Pasym ugrali komplet punktów. Na szesć minut przed końcem prowadziliśmy 1:0 po golu Maksa Gutowskiego z 25 minuty. Dobrze i ambitnie grający goście, po "cwanie" rozegranym rzucie wolnym i dozie szczęścia, doprowadzili jednak do remisu. Prawdę mówiąc, podział punktów wydaje się chyba sprawiedliwy.

Pisa Barczewo wygrywając z Vęgorią Węgorzewo, 5:0 zapewniła sobie Mistrzostwo, a my czekamy na rywala w barażach, które rozegramy 22 i 29 czerwca, ale w IV lidze jeszcze nic nie jest przesądzone.

Zdjęcia z meczu (Autor: Anna Zglejszewska): TUTAJ

Video z meczu na Youtube (Autor: Zbigniew Tabaka): I POŁOWA i II POŁOWA oraz SKRÓT MECZU