- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2023/2024 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

12. kolejka Klasy Okręgowej 2023/2024: Orlęta Reszel - Czarni Olecko 6:1 (0:1) (21.10.2023, 15:00)

Co to był za mecz!!!

Do przerwy przegrywali¶my 0:1 z dobrze dysponowan± drużyn± Czarnych Olecko, by w drugiej połowie, w zaledwie 19 minut rozstrzelać rywali sze¶cioma bramkami!

Ogromny w tym udział Patryka Kuleszy, który zdobył jednego z goli i asystował przy trzech kolejnych.

Swoj± bramkę nr. 200 w barwach Orl±t zdobył niezawodny Paweł Romańczuk, który nie zd±żył nacieszyć się z tego faktu, a już po chwili zaliczył kolejne trafienie!. BRAWO ROMEK!!! BRAWO!!!

Dwa gole dorzucił też Mateusz Bruj, który zachował się, jak rasowy snajper, był tam, gdzie być powinien, ale też swój akcent w tym zwycięstwie zaznaczył Jarek Bochno, który celnie uderzył po rzucie rożnym.

Zwycięstwo niezwykle okazałe, ale trzeba przyznać, że mimo wyniku, rywal pokazał się w Reszlu z bardzo dobrej strony i na koniec sezonu będzie to zespół czuba ligowej tabeli.

Brawo Orły!!! Brawo!!!

W wyjazdowym meczu B Klasy Rezerwy przegrały z Vęgori± II Węgorzewo, 3:7. Dwa gole dla naszej drużyny zdobył Dominik Hryniewicki, a jednego Marcin Danieluk.

Media na Facebook'u: - ZAPOWIED¬ I - ZAPOWIED¬ II - RELACJA - POMECZOWE INFO -
Info na Ł±czy Nas Piłka: TUTAJ
Video z meczu na Youtube (Autor: Zbigniew Tabaka): I połowa i II połowa