- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2023/2024 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

10. kolejka Klasy Okręgowej 2023/2024: Gwardia Szczytno - Orlęta Reszel 0:3 (0:2) (07.10.2023, 15:30)

Wyjazdowy mecz z beniaminkiem, Gwardi± Szczytno, nie mógł się zakończyć inaczej, jak zwycięstwem naszej drużyny. Rywale mocno odstawali od naszego poziomu i trochę szkoda, bo Szczytno było kiedy¶ piłkarsk± poteg± naszego regionu. Dzi¶, to tylko zgliszcza przeszło¶ci...

Od pocz±tku mecz toczył się na naszych warunkach, gospodarze nie mieli wiele do powiedzenia.

Już w 11 minucie wynik otworzył Mateusz Bruj, który w polu karnym przytomnie przełożył piłkę na lew± nogę i uderzył celnie w dalszy róg.

Drug± bramkę w 25 minucie zdobył nasz najlepszy strzelec, Paweł Romańczuk, który po interwencji bramkarza dopadł do piłki i z linii bocznej pola karnego uderzył "z wiatrem" i ta lobem wpadła pod sam± poprzeczkę.

W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił, chociaż Gwardia czasami próbowała stworzyć zagrożenie pod nasz± bramk±. Pewnie nad wszystkim czuwała jednak defensywa Orl±t.

Wynik w 68 minucie ustalił Igor Luchowski wykorzystuj±c sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

Trzy punkty zdobyte i siódmy raz w tym sezonie miejsce Lidera odhaczone. :D

Bravissimo!!!

W wyjazdowym meczu B Klasy Rezerwy poniosły sromotn± porażkę z Mini Soccer Accademy, 0:11.

Media na Facebook'u: - ZAPOWIED¬ - RELACJA - POMECZOWE INFO -
Info na Ł±czy Nas Piłka: TUTAJ
Zdjęcia z meczu na Youtube (Autor: Anna Zglejszewska): TUTAJ

Video z meczu na Youtube (Autor: Zbigniew Tabaka): I połowa i II połowa