- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2023/2024 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

Sparing przed sezonem 2023/2024: Orlęta Reszel - MKS Korsze 4:4 (1:0) (22.07.2023)

Drugi sparing zaliczony. W Reszlu pojawili się ligowi rywale z pobliskich Korsz.

Mecz był wyrównany, ale nad wyraz dynamiczny, jak na mecz kontrolny. Zobaczyliśmy osiem goli, po cztery z każdej ze stron.

W naszej bramce awaryjnie zagrał Andrzej Adamiak, który zastępując nieobecnych: Jarka Doborzyńskiego i Maćka Cychowskiego, zaliczył całkiem udane spotkanie. Przy straconych bramkach raczej nie miał nic do powiedzenia.

W naszych poczynaniach widać było sporo ożywienia. Z dobrej strony pokazali się nowi zawodnicy z Bisztynka, jak Grzegorz Goszcz (ładnych parę lat temu grał już w barwach naszego klubu) i Maciej Duplicki oraz zawodnik testowany A, którego na dniach oficjalnie przedstawimy.

Sporo wiatru na skrzydłach zrobili dwaj bracia Luchowscy, Bartek i Przemek, a w przodzie imponująco wyglądał Patryk Kuleszo wspierany przez doświadczonych Pawła Romańczuka i Mateusza Zaleśkiewicza.

Mecz rozstrzygnął się w samej końcówce, w które w ciągu dwóch minut zobaczyliśmy aż trzy gole.

Kolejny sparing w środę, 26. lipca o 18:30. Podejmiemy u siebie A-klasowego Orła Czerwonka.

Relacja na Facebook'u: TUTAJ

Zdjęcia na Facebook'u: (Autor: Anna Zglejszewska) TUTAJ

GOLE:

1:0 Patryk Kuleszo (45', asysta: Grzegorz Goszcz)
1:1 zawodnik testowany w MKS (54', asysta: Mariusz Solecki)
1:2 Wiktor Przygoda (61', asysta: zawodnik testowany w MKS)
2:2 Paweł Romańczuk (67', asysta: Mateusz Bruj)
2:3 Piotr Kozłowski (74' - z rzutu wolnego)
3:3 Przemysław Luchowski (89', asysta: Patryk Kuleszo)
3:4 Kamil Kotkowski (90')
4:4 zawodnik testowany B (90', asysta: Bartłomiej Luchowski)

Sędziowie: Błażej Głowacki, Dariusz Jabłoński, Małgorzata Janowska

Orlęta w I połowie: Andrzej Adamiak - Jakub Lewandowski (31' Jakub Mickiewicz), Jarosław Bochno, Wiktor Sawicki, Zawodnik testowany A, Maciej Duplicki, Mateusz Zaleśkiewicz, Grzegorz Goszcz, Gabryś Ciski, Paweł Romańczuk, Patryk Kuleszo

Orlęta w II połowie: Andrzej Adamiak - Jakub Mickiewicz, Jarosław Bochno, Wiktor Sawicki, Zawodnik testowany A, Przemysław Luchowski, Grzegorz Goszcz (65' Zawodnik testowany B), Bartosz Markisz, Bartłomiej Luchowski, Paweł Romańczuk (72' Patryk Kuleszo), Mateusz Bruj

Kibice: około 40 osób