- RKS ORLĘTA RESZEL -
- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2022/2023 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

26. kolejka Klasy okręgowej 2022/2023: Rona 03 Ełk - Orlęta Reszel 3:0 (1:0) (21.05.2023)

Drugi wyjazd do drużyny broniącej się przed spadkiem z okręgówki i druga porażka naszego zespołu... Tym razem "z kwitkiem" odprawili nasz piłkarze Rony 03 Ełk, którzy wygrali to spotkanie, 3:0...

Wyglądaliśmy lepiej niż w meczu z Mazurem, szukaliśmy kombinacyjnej gry, można powiedzieć, że byliśmy drużyną lepszą, ale punktów nie przyznaje się za posiadanie piłki, tylko za to, co jest "w sieci", a tu gospodarze byli lepsi.

Pierwszego gola straciliśmy na trzy minuty przed przerwą. Los chciał, że to my byliśmy w ataku, ale po stracie piłki rywale wyszli z szybką kontrą, którą ładnym strzałem w "widły" wykończył Kamil Jabłoński.

W 60 minucie sędzia nie odgwizdał przewinienia na Patryku Kuleszo, przejęcie piłki, zagranie na wyjście i ten sam zawodnik po raz drugi trafił do siatki.

Te bramki nie podcięły nam skrzydeł, cały czas próbowaliśmy zmienić oblicze tego spotkania, ale brakowało w tym wszystkim dokładności, precyzji w zagraniach, czy wykończenia akcji.

Za to gospodarze w 85 minucie znów wyszli z kontraktakiem i znów Karol Jabłoński znalazł sposób na naszego bramkarza zdobywając swojego trzeciego gola w meczu.

Przegraliśmy drugi mecz z rzędu z jednymi z najsłabszych drużyn ligi. Czy powinno nas to martwić? Hmmm, ligowy byt mamy zapewniony, ale co dalej? Dzisiaj na ławce rezerwowych zaledwie czterech graczy. Podobnie, jak przed tygodniem nie zebraliśmy osiemnastki meczowej... Daje to do myślenia...

Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ