- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2022/2023 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

19. kolejka Klasy okręgowej 2022/2023: Orlęta Reszel - Czarni Olecko 4:0 (1:0) (01.04.2023)

Ale wystartowaliśmy w rundzie wiosennej! Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo!!!

Świetne zawody rozegrał Paweł Romańczuk, który najpierw otworzył wynik spotkania, a później trzykrotnie asystował przy trafieniach Igora Luchowskiego, Kuby Lewandowskiego i Patryka Kuleszo.

Wygraliśmy wysoko, bo aż 4:0, ale nie był to łatwy pojedynek. Czarni pokazali się z dobrej strony i to oni przed przerwą mogli objąć prowadzenie. Na szczęście do siatki trafił "Romek" i to my schodziliśmy do szatni z jednobramkową zaliczką.

W drugiej połowie goście zaczęli łapać wiatr w żagle, ale szybko ich skarciliśmy, bo w 61. minucie "Romek" ładnie wrzucił piłkę na przedpole bramkowe i Igor Luchowski uderzył celnie głową podwyższając na 2:0.

Sześć minut później "Romek" przedłużył piłkę głową, ta trafiła do Kuby Lewandowskiego, który pewnie uderzył z kilkunastu metrów i było już 3:0!.

W 76. minucie dobiliśmy rywala i było po meczu. Patryk Kuleszo zakrał klepkę z Pawłem Romańczukiem i celnym strzałem wykończył akcję.

W końcówce i jedni i drudzy mieli jeszcze po sytuacji, ale wynik już się nie zmienił.

Na koniec warto odnotować, że dla Pawła Romańczuka gol strzelony Czarnym Olecko był jego 170-tym w barwach Orląt. Brawo "Pablo" i oby tak dalej!!!

Brawo Orły!

Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

Relacja z meczu na Facebook'u: TUTAJ

GOLE:

1:0 Paweł Romańczuk (45', asysta: Jarosław Bochno)
2:0 Igor Luchowski (61', asysta: Paweł Romańczuk)
3:0 Jakub Lewandowski (67', asysta: Paweł Romańczuk)
4:0 Patryk Kuleszo (76', asysta: Paweł Romańczuk)

KARTKI:

Orlęta: Paweł Romańczuk (71' )

Czarni: Bartosz Wiktorzak (32' )

Orlęta: Jarosław Doborzyński - Bartłomiej Luchowski, Krzysztof Królik (71' Jakub Suszyński), Wiktor Sawicki, Jarosław Bochno - Jakub Lewandowski, Bartosz Markisz (73' Jakub Janowski), Mateusz Zaleśkiewicz (65' Adrian Giziński), Patryk Kuleszo (77' Przemysław Luchowski) - Igor Luchowski (85' Marcin Ślązak), Paweł Romańczuk (81' Mateusz Bruj)

Niewykorzystani rezerwowi: Maciej Cychowski (br.)

Trener: Mateusz Zaleśkiewicz

Drugi Trener: Jarosław Bochno

Sędziowie: Adam Lewkowicz, Szymon Matusiewicz, Jarosław Szynkiewicz, Robert Michalak (obserwator)

Kibiców: około 100 osób

Tabela po 19. kolejce: Orlęta Reszel na 7. miejscu (31 pkt., gole 32:32)

Man Of The Match: PAWEŁ ROMAŃCZUK (<< link do komentarzy)