- RKS ORLĘTA RESZEL -
- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2022/2023 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

15. kolejka Klasy okręgowej 2022/2023: Orlęta Reszel - Wilczek Wilkowo 2:0 (1:0) (12.11.2022)

Miłym akcentem zakończyła się rund± jesienna, bo nasz zespół pokonał rywala "zza miedzy", Wilczka Wilkowo, 2:0 i na półmetku rozgrywek plasuje się na siódmym miejscu w tabeli.

Nareszcie widać było w naszych poczynaniach jaki¶ sens, ambicję i walkę. Rywal niewiele mógł zrobić.

Prowadzenie objęli¶my tuż przed przerw±, po tym, jak Paweł Romańczuk pewnie uderzył z rzutu karnego.

Chwilę po przerwie akcję zainicjował Patryk Kuleszo, zagrał do Mateusza Zale¶kiewicza, ten wyłożył piłkę "Romkowi", który uderzył z pierwszej i mógł cieszyć się ze swojego 15-tego gola w tym sezonie.

Zespół do końca utrzymał korzystny wynik i po czterech meczach bez zwycięstwa, nareszcie mogli¶my cieszyć się z trzech punktów.

Info na Ł±czy Nas Piłka: TUTAJ

Relacja z meczu na Facebook'u: TUTAJ

GOLE:

1:0 Paweł Romańczuk (44' - z rzutu karnego po faulu na nim samym)
2:0 Paweł Romańczuk (49', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)

KARTKI:

Orlęta: Jarosław Bochno (46' )

Wilczek: Jakub Kalisz (57' ), Tadeusz Radziwoniuk (66' )

Orlęta: Jarosław Doborzyński - Jakub Suszyński, Mateusz Terlik, Wiktor Sawicki, Jarosław Bochno (53' Andrzej Adamiak) - Bartosz Markisz (87' Krzysztof Królik), Mateusz Zale¶kiewicz (82' Marcin ¦l±zak), Jakub Janowski, Przemysław Luchowski - Patryk Kuleszo (75' Bartłomiej Luchowski), Paweł Romańczuk (75' Kamil Jankiewicz)

Niewykorzystani rezerwowi: Maciej Cychowski (br.), Krzysztof Tatarczuch

Trener: Mateusz Zale¶kiewicz

Drugi Trener: Jarosław Bochno

Kierownik drużyny: Henryk Gołębiewski

Sędziowie: Grzegorz Kujawa, Damian Dębski, Sławomir Wi¶niewski, Marek Szter (delegat)

Kibiców z Reszla: około 90 osób

Man Of The Match: PAWEŁ ROMAŃCZUK (<< link do komentarzy)

Dodał: Rafał Romańczuk