- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2022/2023 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

14. kolejka Klasy okręgowej 2022/2023: Warmia Olsztyn - Orlęta Reszel 4:1 (0:1) (05.11.2022)

Wyjazdowy mecz z Warmią Olsztyn był kolejnym z tych, które powinniśmy rozstrzygnąć na swoją korzyść do przerwy, bo zazwyczaj w drugiej połowie gra nam się "sypała". Tak też było i tym razem.

Zaczęliśmy świetnie, bo już w 14. minucie po ładnej akcji Mateusza Zaleśkiewicza do siatki trafił Paweł Romańczuk. Później prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy kolejne okazje do podwyższenia, ale brakowało skuteczności.

Przed przerwą faulowany w polu karnym był Mateusz Terlik i sędzia podyktował jedenastkę. Do piłki tradycyjnie już podszedł Paweł Romańczuk, uderzył w róg, ale bramkarz wyczuł jego intencje i obronił strzał...

Przy 2:0 dla naszego zespołu mogło być po meczu, a tak po kwadransie drugiej części gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Gra nam się nie układała, w konsekwencji czego rywale w 74. minucie objęli prowadzenie, a w końcówce meczu dobili nas kolejnymi dwoma golami...

Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

Relacja z meczu na Facebook'u: TUTAJ