- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2022/2023 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

13. kolejka Klasy okręgowej 2022/2023: Orlęta Reszel - Błękitni Pasyn 0:4 (0:1) (29.10.2022)

Mecz z solidną ekipą Błękitnych Pasym wyglądał nieźle, ale tylko w pierwszej połowie. Widać było, że rywale przyjechali do Reszla w jednym celu, zdobyciu kompletu punktów.

Kluczowym momentem spotkania był gol z 45. minuty, dzięki któremu rywale schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Wcześniej jedną z nielicznych sytuacji dla naszego zespołu miał Paweł Romańczuk, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Druga część toczyła się już pod dyktando gości, którzy w 60. minucie podwyższyli na 2:0, a w końcówce spotkania dorzucili jeszcze dwa gole.

Przegraliśmy 0:4, ale na pocieszenie trzeba przyznać, że Błękitni Pasym, to jeden z najlepszych zespołów ligi, więc piłkarską różnicę powinni zaznaczyć i tak też zrobili.

Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

Relacja z meczu na Facebook'u: TUTAJ