- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2022/2023 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

9. kolejka Klasy okręgowej 2022/2023: Orlęta Reszel - Vęgoria Węgorzewo 1:7 (0:5) (01.10.2022)

D......

Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

Relacja z meczu na Facebook'u: TUTAJ

Video z meczu: (Źródło: CWKS Vęgoria Youtube) TUTAJ

Tak padały bramki w meczu:

13. minuta - Bartek Markisz zagrywa "kąśliwie" z rzutu rożnego, Mateusz Bruj dostawia nogę i piłka ląduje w siatce, 0:1.

15. minuta - Paweł Romańczuk wyłuskuje piłkę w pojedynku z obrońcą, zagrywa na czystą do Mateusza Bruja i ten strzela po ziemi w dalszy róg, 0:2.

43. minuta - Niedokładna piłka Adriana, pomocnik ją przejmuje, zagrywa do Pawła Sawickiego, który mija obrońców i technicznie przerzuca piłkę nad naszym bramkarzem, 1:2.

47. minuta - Dośrodkowanie ze skrzydła, Marcin Filipowicz zamyka, dostawia nogę i piłka wpada w róg bramki, 2:2.

57. minuta - Mateusz Bruj wywalcza piłkę, zagrywa w tempo do Patryka Kuleszo, ten z obrońcą na plecach zawija na lewą i uderza potężnie w dalsze okienko, 2:3.

63. minuta - Ładna akcja MKS, piłka w pole karne i miękka wrzutka na 11-ty metr, Piotr Kozłowski uderza głową i nasz bramkarz bez szans, 3:3.

70. minuta - Piękny strzał Pawła Sawickiego z 17-stu metrów w samo okienko, 4:3.

77. minuta - Mateusz Terlik dalekim podaniem uruchamia Pawła Romańczuka, piłka kozłuje przed polem karnym, nasz pomocnik uderza głową nad wychodzącym bramkarzem i futbolówka wpada do siatki, 4:4!!!