- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2022/2023 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

6. kolejka Klasy okręgowej 2022/2023: Victoria Bartoszyce - Orlęta Reszel 4:0 (0:0) (10.09.2022)

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat... Tak słabego meczu w naszym wykonaniu dawno nie widzieliśmy. I to nie jest tak, że Victoria grała jakąś cudowną piłkę, przeważała, czy kontrolowała przebieg spotkania, nie. Wykorzystała praktycznie wszystkie sytuacje, które miała i skończyło się wysokim wynikiem, 4:0.

Graliśmy bez pomysłu, bez werwy, nie widać było w drużynie lidera... Brak Pawła Romańczuka, który po kłopotach zdrowotnych oglądał ten mecz z trybun, po raz kolejny pokazał, jak wielką wartość dla zespołu stanowi ten zawodnik. Bez niego nie stwarzamy sobie sytuacji, praktycznie nikt nie strzela na bramkę, co było widać w dzisiejszym spotkaniu.

Mecz do zapomnienia. Jak najszybicej wymazać go z pamięci i od poniedziałku myśleć już o tym, jak zagrać z liderem, Mazurem Ełk, który już w sobotę zawita na reszelski stadion.

Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

Relacja z meczu na Facebook'u: TUTAJ

Tak padały bramki w meczu:

54. minuta - Dośrodkowanie na dalszy słupek, zawodnik zgrywa piłkę do środka, Mateusz Bochno chce przerzucić piłkę nad poprzeczką, ale wrzuca ją do własnej bramki... 1:0 dla Victorii.

68. minuta - Rzut wolny przy linii bocznej boiska, 35 metrów od bramki. Mocny strzał, Mateusz Bochno nie sięga piłki i ta wpada mu "za kołnierz", 2:0.

70. minuta - Centra na 13-sty metr, napastnik dostawia głowę i ta szybuje nad Matejem wpadając pod poprzeczkę, 3:0

85. minuta - Akcja z niczego. Młody pomocnik rywali spogląda, uderza z 17 metrów i Matej znów dostaje piłkę za plecy. Przegrywamy, 0:4... Dramat.