- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2022/2023 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

4. kolejka Klasy okręgowej 2022/2023: Czarni Olecko - Orlęta Reszel 2:4 (0:0) (28.08.2022)

Mamy cenne trzy punkty! Trudny teren zdobyty, ale po pierwszej, bezbarwnej połowie nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw. Po niezłym początku, później zeszło z nas powietrze, a w ostatnim kwadransie pierwszej połowy nie mogliśmy przekroczyć linii środkowej boiska!

Gospodarze też nic nie grali, ale potrafili utrzymać się przy piłce. Mieli jedną groźną sytuację, ale świetnie interweniował Mateusz Bochno.

Po przerwie zagraliśmy już odważniej, ale niestety w 55. minucie przyjęliśmy cios w postaci straty gola... Szybko jednak odpowiedzieliśmy bramką Pawła Romańczuka i mecz zaczynał się na nowo.

Po raz kolejny jednak gospodarze zaatakowali. Najpierw groźną akcję trzech na jednego przerwał Mateusz Zaleśkiewicz, ale później nikt nie upilnował Kozłowskiego i ten trafił z dystansu na 2:1.

Wydawało się, że traciliśmy wiarę w wywalczenie korzystnego rezultatu w tym spotkaniu.

A tu pyk i po raz drugi do siatki trafił Paweł Romańczuk, a chwilę później objęliśmy prowadzenie po świetnym wykończeniu akcji Kamila Jankiewicza!

Nie zdążyły opaść emocje po tej bramce, a już skakaliśmy z radości, bo Paweł Romańczuk uderzył celnie w okienko podwyższając na 4:2!

Gospodarze próbowali w końcówce jeszcze zaatakować, ale zdołaliśmy utrzymać ten rezultat do końca!

Hattrick "Romka", wynik i gole okazałe, trzy punkty dopisane, ale musimy popracować nad naszą grą, bo momentami oczy krwawiły.

Brawa za walkę w drugiej połowie i emocje, których dostarczyliście nam, Kibicom!

Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

Relacja z meczu na Facebook'u: TUTAJ

Video z meczu: (Źródło: Czarni Olecko) TUTAJ

Tak padały bramki w meczu:

55. minuta - Niedokładnie wyrzucona piłka z autu, przejęcie przez rywala, zagranie na wyjście, zawodnik wychodzi sam na sam i posyła piłkę po ziemi w dalszy róg.

60. minuta - Krzysiek Tatarczuch zagrywa na wyjście, obrońca kiksuje, piłka trafia do Pawła Romańczuka, ten łamie do środka i uderza mocno nie do obrony.

78. minuta - Jakub Kozłowski biegnie z piłką od połowy boiska i popisuje się fantastycznym uderzeniem zza pola karnego pod poprzeczkę.

80. minuta - Igor Luchowski dośrodkowuje z rzutu wolnego, Paweł Romańczuk główkuje na wysokości bioder i piłka przy słupku wpada do bramki.

83. minuta - "Romek" przerywa akcję Czarnych, podaje do Mateusza Bruja, ten zagrywa do środka, Kamil Jankiewicz w sytuacji sam na sam przerzuca technicznie piłkę nad bramkarzem.

87. minuta - Mateusz Bruj wyłuskuje piłkę w środku pola, biegnie z nią kilka metrów i znów zagrywa do środka, do "Jankiego". Ten markuje strzał i podaje do Pawła Romańczuka, który zawija na prawą i uderza soczyście w samo okienko.