- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2022/2023 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

2. kolejka Klasy okręgowej 2022/2023: Śniardwy Orzysz - Orlęta Reszel 1:1 (1:1) (13.08.2022)

Z Orzysza przywozimy zaledwie punkt, który nie cieszy, bo mecz był do wygrania. Śniardwy okazały się zupełnie innym zespołem, niż ten, który w poprzednim sezonie wygrał wszystkie wiosenne mecze.

Pierwsza połowa, mimo szybko straconej bramki, z naszą przewagą i kilkoma sytuacjami. Bliscy szczęścia byli Kamil Jankiewicz, czy Paweł Romańczuk. Dopiero przed przerwą udało się wyrównać po bramce tego drugiego, który wykorzystał 11-stkę.

W drugiej części szukaliśmy okazji do objęcia prowadzenia, a gospodarze groźnie kontrowali. Pewnym punktem naszej bramki był jednak Jarek Doborzyński.

Tuż przed końcem spotkania piłkę męczową miał Igor Luchowski, który po zagraniu "Romka" wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali, minął go i ... nie trafił do pustej bramki...

Po dwóch kolejkach powinniśmy mieć na koncie 6 punktów. Niestety mamy zaledwie jeden i żal tych straconych.

Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

Relacja z meczu na Facebook'u: TUTAJ

Zdjęcia z meczu: (Autor: Kamil Kierzkowski) TUTAJ

Tak padały bramki w meczu:

9. minuta - Piłka przejęta przez środkowego, zagranie przed pole karne, przedłużenie w uliczkę, zawodnik sam na sam z Jarkiem Doborzyńskim i pewny strzał w dalszy róg, 1:0.

42. minuta - Sędzia dyktuje rzut karny po zagraniu ręką przez obrońcę. Do 11-stki podchodzi Paweł Romańczuk i uderza celnie w prawy róg bramkarza, 1:1.