- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2022/2023 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - SPARINGI - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

1. kolejka Klasy okręgowej 2022/2023: MKS Jeziorany - Orlęta Reszel 1:0 (0:0) (06.08.2022)

Na pierwszy ligowy mecz w sezonie 2022/2023 jechaliśmy z zamiarem odniesienia zwycięstwa. Skromna trybuna w Jezioranach zgromadziła około 70-80 kibiców z Reszla przy zaledwie garstce lokalnych fanów MKS-u.

Początek był dobry w naszym wykonaniu. Sytuacje mieli Kamil Jankiewicz i Paweł Romańczuk, ale zabrakło skuteczności. Po 30. minutach gra nam siadła, co próbowali wykorzystać rywale, chociaż strzelali "Panu Bogu w okno".

W drugiej połowie już przycisnęliśmy i wydawało się, że gol dla naszego zespołu jest tylko kwestią czasu.

W 75. minucie powinniśmy objąć prowadzenie, ale "Romek" nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

Zemściło się to w 81. minucie, bo niefortunnie piłkę podał dobrze grający Kuba Lewandowski, wykorzystał to Bartosz Salwowski i pewnym strzałem dał zwycięską bramkę dla swojego zespołu. Podcięło nam to skrzydła...

W końcówce gospodarze mogli jeszcze podwyższyć, ale świetną interwencją popisał się Igor Ostaszewski.

Przegraliśmy mecz ze słabiutkim MKS-em i to boli najbardziej, bo tutaj komplet punktów był ym obowiązkiem.

Info na Łączy Nas Piłka: TUTAJ

Relacja z meczu na Facebook'u: TUTAJ

Zdjęcia z meczu: (Autor: Anna Zglejszewska) TUTAJ

Tak padały bramki w meczu:

81. minuta - Złe podanie Kuby Lewandowskiego, zawodnik gospodarzy przejmuje piłkę, zagrywa do kolegi, który uderza pewnie w dalszy róg, 1:0 dla MKS-u