- RKS ORLĘTA RESZEL -
- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2020/2021 -


- DRUŻYNA - NEWS'Y - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

KOL. RUNDA JESIENNA DATA WYNIK TABELA
1. Kłobuk Mikołajki - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Bartłomiej Bogdaniuk (57', asysta: Paweł Romańczuk), 0:2 Bartłomiej Bogdaniuk (59', asysta: Jakub Janowski)
02.08.2020
14:00
1 : 2 3. miejsce
2. ORLĘTA RESZEL - MKS Jeziorany
strzelcy: 1:1 Jakub Janowski (72', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 2:2 Adrian Giziński (78', asysta: Patryk Modzel)
09.08.2020
16:00
2 : 2 2. miejsce
4. ORLĘTA RESZEL - Wilczek Wilkowo
strzelcy: 1:1 Bartłomiej Bogdaniuk (28', asysta: Sebastian Krzywicki), 2:2 Mateusz Terlik (69', bez asysty)
22.08.2020
17:00
2 : 2 8. miejsce
3. Victoria Bartoszyce - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 1:1 Paweł Romańczuk (26', bez asysty), 1:2 Bartłomiej Bogdaniuk (41', asysta: Paweł Romańczuk), 1:3 Paweł Romańczuk (62' - z rzutu karnego po faulu na Błażeju Urbanowiczu), 1:4 Jarosław Bochno (90', asysta: Wiktor Sawicki)
26.08.2020
17:30
1 : 4 3. miejsce
5. Łyna Sępopol - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Bartłomiej Bogdaniuk (34', asysta: Paweł Plonkowski), 0:2 Mateusz Terlik (36', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 0:3 Paweł Romańczuk (45', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
29.08.2020
17:00
1 : 3 1. miejsce
6. ORLĘTA RESZEL - Żagiel Piecki
strzelcy: 1:0 Bartłomiej Bogdaniuk (12', asysta: Adrian Giziński), 2:0 Bartosz Markisz (61', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 3:0 Patryk Policha (65', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 4:0 Andrzej Adamiak (69', asysta: Bartosz Markisz)
05.09.2020
16:00
4 : 0 1. miejsce
7. ¦niardwy Orzysz - ORLĘTA RESZEL

12.09.2020
16:00
1 : 0 3. miejsce
8. ORLĘTA RESZEL - Rominta Gołdap
strzelcy: 1:0 Bartłomiej Bogdaniuk (80', asysta: Wiktor Sawicki)
19.09.2020
16:00
1 : 0 2. miejsce
9. Omulew Wielbark - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 2:1 Paweł Romańczuk (43', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 3:2 Sebastian Krzywicki (60', asysta: Adrian Giziński), 3:3 Adrian Giziński (61', asysta: Jarosław Bochno), 3:4 Bartosz Markisz (90', asysta: Andrzej Adamiak)
26.09.2020
16:00
3 : 4 2. miejsce
10. Vęgoria Węgorzewo - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 1:1 Sebastian Krzywicki (87', asysta: Patryk Modzel), 1:2 Sebastian Krzywicki (90', asysta: Jakub Janowski)
03.10.2020
15:00
1 : 2 2. miejsce
11. ORLĘTA RESZEL - Cresovia Górowo Iławeckie
strzelcy: 1:0 Paweł Romańczuk (14', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 2:0 Mateusz Terlik (49' - z rzutu wolnego), 3:0 Patryk Policha (53', bez asysty), 4:1 Paweł Romańczuk (59', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 5:1 Bartłomiej Bogdaniuk (63', asysta: Patryk Wiensław), 6:1 Patryk Modzel (88', asysta: Adrian Giziński), 7:1 Mateusz Terlik (89', asysta: Jakub Janowski)
10.10.2020
15:30
7 : 1 2. miejsce
12. DKS Dobre Miasto - ORLĘTA RESZEL

17.10.2020
15:00
0 : 0 2. miejsce
13. ORLĘTA RESZEL - SKS Szczytno
strzelcy: 1:0 Bartłomiej Bogdaniuk (8', asysta: Bartosz Markisz), 2:0 Bartłomiej Bogdaniuk (51', asysta: Sebastian Krzywicki), 3:0 Bartłomiej Bogdaniuk (58', bez asysty), 4:0 Paweł Romańczuk (88', bez asysty)
24.10.2020
15:00
4 : 0 2. miejsce
14. Jurand Barciany - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Andrzej Adamiak (4', asysta: Jakub Janowski), 1:2 Adrian Giziński (23', asysta: Paweł Romańczuk), 1:3 Paweł Romańczuk (47' - z rzutu wolnego po faulu na nim samym), 2:4 Adrian Giziński (80', asysta: Błażej Urbanowicz), 2:5 Patryk Modzel (89', asysta: Mateusz Terlik)
31.10.2020
13:30
2 : 5 2. miejsce
15. ORLĘTA RESZEL - Czarni Olecko
strzelcy: 1:0 Paweł Romańczuk (80', asysta: Sebastian Krzywicki), 2:0 Artur Stelmaszczyk (90', asysta: Sebastian Krzywicki)
07.11.2020
13:30
2 : 0 2. miejsce
16. ORLĘTA RESZEL - Kłobuk Mikołajki
strzelcy: 1:0 Mateusz Terlik (8', asysta: Jakub Janowski), 2:0 Paweł Romańczuk (38' - z rzutu wolnego po faulu na Wiktorze Sawickim), 3:0 Paweł Romańczuk (56', asysta: Sebastian Krzywicki), 4:0 Bartłomiej Bogdaniuk (69', asysta: Paweł Romańczuk)
14.11.2020
13:00
4 : 0 2. miejsce
17. MKS Jeziorany - ORLĘTA RESZEL
strzelcy:
21.11.2020
13:00
:
RUNDA WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI DATA WYNIK INFO
Runda wstępna Warmianka Bęsia - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 1:0 Patryk Policha (17', asysta: Wiktor Sawicki), 2:0 Patryk Wiensław (21', asysta: Paweł Plonkowski), 3:0 Krzysztof Królik (24', asysta: Jakub Janowski), 4:0 Mateusz Zale¶kiewicz (39' - karny po faulu na Patryku Wiensławie), 5:0 Bartłomiej Bogdaniuk (62', asysta: Jakub Janowski), 6:0 Bartłomiej Bogdaniuk (63', asysta: Wiktor Sawicki), 7:0 Andrzej Adamiak (73', asysta: Patryk Modzel), 8:0 Bartłomiej Bogdaniuk (79', bez asysty), 9:0 Paweł Romańczuk (82', asysta: Błażej Urbanowicz), 10:0 Bartłomiej Bogdaniuk (83', asysta: Paweł Romańczuk), 11:0 Bartłomiej Bogdaniuk (84', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 12:0 Patryk Policha (86', bez asysty), 13:0 Patryk Policha (89', asysta Bartłomiej Bogdaniuk), 14:0 Patryk Policha (90', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk)
19.07.2020
17:00
0 : 14 Drugi najwyższy wynik w historii klubu!
I Runda MKS Jeziorany - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 gol samobójczy piłkarza MKS (25', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 0:2 Mateusz Terlik (70', bez asysty), 1:3 Mateusz Terlik (90', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
25.07.2020
17:00
1 : 3 -
II Runda ORLĘTA RESZEL - Granica Kętrzyn
strzelcy: 1:2 Bartłomiej Bogdaniuk (78', asysta: Patryk Wiensław)
09.09.2020
16:00
1 : 3 -