- RKS ORLĘTA RESZEL -
- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2019/2020 -


- DRUŻYNA - NEWS'Y - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

KOL. RUNDA JESIENNA DATA WYNIK TABELA
1. ORLĘTA RESZEL - DKS Dobre Miasto
strzelcy: 1:1 Paweł Romańczuk (9' - rzut karny po faulu na Bartku Bogdaniuku), 2:2 Paweł Romańczuk (79' - rzut karny za zagranie ręk±)
10.08.2019
17:00
2 : 2 7. miejsce
2. SKS Szczytno - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Paweł Romańczuk (9' - z rzutu karnego po faulu na Wiktorze Sawickim), 0:2 Mateusz Terlik (13', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 0:3 Mateusz Zale¶kiewicz (33', bez asysty), 0:4 Bartłomiej Bogdaniuk (44', asysta: Paweł Romańczuk), 0:5 Patryk Policha (47', asysta: Paweł Romańczuk), 0:6 Bartłomiej Bogdaniuk (58', asysta: Paweł Romańczuk), 0:7 Patryk Policha (61', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 0:8 Paweł Romańczuk (67', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
14.08.2019
17:00
0 : 8 5. miejsce
3. ORLĘTA RESZEL - Wilczek Wilkowo
strzelcy: 1:0 Paweł Romańczuk (3', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 2:3 Bartłomiej Bogdaniuk (71', asysta: Patryk Wiensław), 3:3 Bartłomiej Bogdaniuk (75', asysta: Patryk Wiensław), 4:3 Andrzej Adamiak (80', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk)
17.08.2019
16:00
4 : 3 2. miejsce
4. ORLĘTA RESZEL - LKS Różnowo
strzelcy: 1:0 Bartłomiej Bogdaniuk (23', asysta: Patryk Policha), 2:0 Paweł Romańczuk (25', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 3:0 Paweł Romańczuk (44', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 4:0 Paweł Romańczuk (48', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 5:0 Paweł Romańczuk (76', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 6:0 Bartłomiej Bogdaniuk (89', asysta: Paweł Plonkowski), 7:0 Mateusz Zale¶kiewicz (90', bez asysty)
24.08.2019
16:00
7 : 0 1. miejsce
5. Żagiel Piecki - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Wiktor Sawicki (45', asysta: Paweł Romańczuk), 1:2 Mateusz Zale¶kiewicz (63', asysta: Paweł Romańczuk)
01.09.2019
15:00
3 : 2 6. miejsce
6. ORLĘTA RESZEL - Kłobuk Mikołajki
strzelcy: 1:0 Kryspin Graczyk (8', asysta: Paweł Romańczuk), 2:0 Paweł Romańczuk (18', asysta: Jarosław Bochno), 3:0 Paweł Romańczuk (20', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 4:0 Paweł Romańczuk (28', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 5:0 Bartłomiej Bogdaniuk (70', asysta: Paweł Romańczuk), 6:0 Paweł Romańczuk (80', asysta: Hubert Leszczenko)
07.09.2019
16:00
6 : 0 4. miejsce
7. Vęgoria Węgorzewo - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Paweł Romańczuk (34' - rzut karny po faulu na nim samym), 0:2 Paweł Romańczuk (51', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 0:3 Bartłomiej Bogdaniuk (73', asysta: Paweł Romańczuk)
14.09.2019
16:30
1 : 3 2. miejsce
8. ORLĘTA RESZEL - Łyna Sępopol
strzelcy: 1:1 Kryspin Graczyk (68', asysta: Jakub Janowski)
21.09.2019
16:00
1 : 1 5. miejsce
9. Cresovia Górowo Iławeckie - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Paweł Romańczuk (23', asysta: Hubert Leszczenko), 0:2 Bartłomiej Bogdaniuk (33', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 0:3 Paweł Romańczuk (39', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 0:4 Bartłomiej Bogdaniuk (75', asysta: Hubert Leszczenko), 0:5 Bartłomiej Bogdaniuk (82', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
28.09.2019
16:00
0 : 5 5. miejsce
10. ORLĘTA RESZEL - ¦niardwy Orzysz
strzelcy: 1:0 Bartłomiej Bogdaniuk (64', asysta: Paweł Romańczuk), 2:0 Mateusz Zale¶kiewicz (74', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk)
05.10.2019
15:30
2 : 0 3. miejsce
11. Victoria Bartoszyce - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Mateusz Zale¶kiewicz (45' - z rzutu wolnego po faulu na Pawle Romańczuku), 0:2 Patryk Wiensław (70', bez asysty), 0:3 Paweł Romańczuk (85', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk), 0:4 Paweł Romańczuk (89', asysta: Hubert Leszczenko)
12.10.2019
15:30
0 : 4 2. miejsce
12. ORLĘTA RESZEL - Błękitni Pasym
strzelcy:
19.10.2019
15:00
:
13. Rominta Gołdap - ORLĘTA RESZEL
strzelcy:
26.10.2019
15:00
:
14. ORLĘTA RESZEL - Czarni Olecko
strzelcy:
02.11.2019
13:30
:
15. Omulew Wielbark - ORLĘTA RESZEL
strzelcy:
09.11.2019
13:30
:
16. DKS Dobre Miasto - ORLĘTA RESZEL
strzelcy:
16.11.2019
13:00
:
17. ORLĘTA RESZEL - SKS Szczytno
strzelcy:
23.11.2019
13:00
:
RUNDA WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI DATA WYNIK INFO
Runda wstępna Szansa Reszel - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Paweł Romańczuk (14' - z rzutu karnego po faulu na Bartku Bogdaniuku), 0:2 Paweł Romańczuk (30' - z rzutu karnego po zagraniu ręk±), 0:3 Andrzej Adamiak (38', bez asysty), 0:4 Bartłomiej Bogdaniuk (50', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 0:5 Kryspin Graczyk (64', asysta: Paweł Romańczuk), 0:6 Paweł Romańczuk (70', asysta: Patryk Policha), 0:7 Paweł Romańczuk (80', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 0:8 Paweł Romańczuk (88', asysta: Kryspin Graczyk), 0:9 Bartłomiej Bogdaniuk (89', asysta: Paweł Romańczuk)
27.07.2019
17:00
0 : 9 -
I Runda ORLĘTA RESZEL - Granica Kętrzyn

03.08.2019
17:00
0 : 1 -