- RKS ORLĘTA RESZEL -
- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2018/2019 -


KOL. RUNDA JESIENNA DATA WYNIK TABELA
1. ORLĘTA RESZEL - DKS Dobre Miasto
strzelcy: 1:0 Paweł Romańczuk (10', asysta: Adrian Giziński), 2:0 Adrian Giziński (81', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 3:0 Mateusz Kozoń (82', asysta: Patryk Policha)
11.08.2018
17:00
3 : 0 4. miejsce
2. SKS Szczytno - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Patryk Modzel (71', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 0:2 Patryk Modzel (80', asysta: Andrzej Adamiak), 0:3 Mateusz Kozoń (82', asysta: Andrzej Adamiak), 0:4 Mateusz Kozoń (88', asysta: Patryk Policha), 0:5 Mateusz Zale¶kiewicz (90' - z rzutu karnego)
15.08.2018
17:00
0 : 5 1. miejsce
3. ORLĘTA RESZEL - Vęgoria Węgorzewo
strzelcy: 1:0 Patryk Policha (10', asysta: Andrzej Adamiak), 2:0 Andrzej Adamiak (29', asysta: Mateusz Terlik), 3:0 Jakub Janowski (64', asysta: Patryk Policha), 4:0 Paweł Romańczuk (76', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz)
18.08.2018
17:00
4 : 1 2. miejsce
4. ORLĘTA RESZEL - LKS Różnowo
strzelcy: 1:2 Adrian Giziński (49', asysta: Mateusz Kozoń)
25.08.2018
17:00
1 : 3 6. miejsce
5. Pojezierze Prostki - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Kamil Jankiewicz (8', asysta: Jakub Janowski), 0:2 Mateusz Kozoń (65', bez asysty)
01.09.2018
17:00
0 : 2 3. miejsce
6. ORLĘTA RESZEL - Omulew Wielbark
strzelcy: 1:1 Patryk Policha (36', bez asysty)
08.09.2018
16:00
1 : 1 3. miejsce
7. ORLĘTA RESZEL - Polonia Lidzbark Warmiński
strzelcy: 1:0 Mateusz Kozoń (49', asysta: Jakub Janowski)
15.09.2018
16:00
1 : 1 5. miejsce
8. ORLĘTA RESZEL - Cresovia Górowo Iławeckie
strzelcy: 1:1 gol samobójczy bramkarza Cresovii (75')
23.09.2018
16:00
1 : 1 4. miejsce
9. Pisa Barczewo - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Jakub Janowski (33'), 1:2 Mateusz Kozoń (68')
30.09.2018
16:00
1 : 2 3. miejsce
10. ORLĘTA RESZEL - Mazur Wydminy
strzelcy: 1:0 Jakub Janowski (14', asysta: Patryk Wiensław), 2:0 Paweł Romańczuk (18', asysta: Dawid Maćkowiak), 3:0 Mateusz Kozoń (21', asysta: Jakub Janowski), 4:0 Mateusz Kozoń (71', asysta: Mateusz Zale¶kiewicz), 5:0 Hubert Leszczenko (77', asysta: Jakub Suszyński), 6:0 Paweł Romańczuk (82', asysta: Jakub Janowski)
06.10.2018
15:30
6 : 0 3. miejsce
11. Victoria Bartoszyce - ORLĘTA RESZEL

13.10.2018
15:30
0 : 0 3. miejsce
12. ORLĘTA RESZEL - Wilczek Wilkowo
strzelcy: 1:0 Paweł Romańczuk (64', asysta: Jakub Janowski), 2:1 Patryk Wiensław (76', bez asysty), 3:2 Mateusz Kozoń (87', asysta: Patryk Wiensław), 4:2 Patryk Wiensław (90', asysta: Paweł Romańczuk)
20.10.2018
15:00
4 : 2 2. miejsce
13. Łyna Sępopol - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 1:1 Paweł Romańczuk (44' - z rzutu karnego)
27.10.2018
15:00
4 : 1 4. miejsce
14. ORLĘTA RESZEL - Błękitni Pasym
strzelcy: 1:0 Paweł Romańczuk (26', asysta: Paweł Przybylski), 2:0 Mateusz Terlik (54', asysta: Patryk Wiensław), 3:0 Paweł Romańczuk (67', asysta: Paweł Przybylski), 4:0 Paweł Romańczuk (87', asysta: Wiktor Sawicki)
03.11.2018
13:30
4 : 0 4. miejsce
15. ¦niardwy Orzysz - ORLĘTA RESZEL

10.11.2018
13:30
1 : 0 4. miejsce
16. DKS Dobre Miasto - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 1:1 Paweł Przybylski (25', asysta: Patryk Wiensław), 1:2 Paweł Romańczuk (87', asysta: Andrzej Adamiak)
17.11.2018
13:00
1 : 2 4. miejsce
17. ORLĘTA RESZEL - SKS Szczytno
strzelcy: 1:0 Jakub Janowski (9', asysta: Patryk Wiensław), 2:0 Paweł Romańczuk (14', asysta: Jarosław Bochno), 3:0 Paweł Przybylski (43', asysta: Paweł Romańczuk), 4:1 Jarosław Bochno (78', asysta: Patryk Wiensław), 5:1 Patryk Wiensław (85', asysta: Błażej Urbanowicz)
24.11.2018
13:00
5 : 1 4. miejsce
RUNDA WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI DATA WYNIK INFO
Runda wstępna KS Wojciechy - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 0:1 Kamil Jankiewicz (90', asysta: Mateusz Kozoń)
28.07.2018
17:00
0 : 1 -
I Runda ORLĘTA RESZEL - Mamry Giżycko
strzelcy: 1:0, 2:1 Paweł Romańczuk (10' - rzut karny i 99' bez asysty), 3:2 Patryk Modzel (100', bez asysty)
04.08.2018
17:00
3 : 2
po dogrywce
-
II Runda Victoria Bartoszyce - ORLĘTA RESZEL
strzelcy: 3:1 Andrzej Adamiak (54')
29.08.2018
16:30
3 : 1 -