- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2021/2022 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

23. kolejka sezonu 2021/2022: Orlęta Reszel - Omulew Wielbark 1:0 (0:0) (30.04.2022)

NARESZCIE ZWYCIĘSTWO!!! Skromnie, bo tylko 1:0 wygrali¶my z Omulwi± Wielbark, ale dzi¶ to nie jest istotne, bo licz± się tylko 3 punkty, dzięki którym nadal jeste¶my w grze o utrzymanie w okręgówce!

Wyszli¶my w megaofensywnym ustawieniu z Mateuszem Terlikiem, Adrianem Gizińskim, Pawłem Romańczukiem i szybkim Kub± Lewandowskim w pomocy. Na plecach tych piłkarzy, jak zreszt± całego zespołu czuć było wagę tego spotkania, co widać było na boisku, a rywale wcale nie przyjechali tutaj za darmo oddać punktów, bo grali naprawdę z polotem.

Na szczę¶cie w 61. minucie po akcji Pawła Romańczuka, asy¶cie Krzy¶ka Tatarczucha i wreszcie golu Kuby Janowskiego to my objęli¶my prowadzenie, którego już do końca nie oddali¶my, choć przyszło to w trudach... Pierwsze zwycięstwo zaliczone! BRAWO!!!

Relacja z meczu TUTAJ

Info na Ł±czy Nas Piłka TUTAJ

Tak padł gol:

61. minuta - Paweł Romańczuk zagrywa w uliczkę do Krzy¶ka Tatarczucha, ten "¶cina" w pole karne, podaje na 11-ty metr do Kuby Janowskiego, który uderza z pierwszej i piłka po nodze obrońcy wpada do bramki, 1:0!

1:0 Jakub Janowski (61', asysta: Krzysztof Tatarczuch)

Orlęta: Andrzej Adamiak (51' )

Omulew: Kacper Brodzik (67' ), Patryk Płoski (80' )

Orlęta: Jarosław Doborzyński - Jakub Lewandowski, Andrzej Adamiak, Wiktor Sawicki, Jarosław Bochno - Marcel Sadowski (78' Bartłomiej Luchowski), Mateusz Terlik, Adrian Giziński, Paweł Romańczuk (88' Mateusz Bruj) - Jakub Janowski (67' Kamil Jankiewicz), Bartosz Markisz (58' Krzysztof Tatarczuch)

Niewykorzystani rezerwowi: Igor Ostaszewski (br.), Przemysław Luchowski, Mateusz Zale¶kiewicz

Trener: Mateusz Zale¶kiewicz

Tabela po 23. kolejce: 13. miejsce Orl±t (23 pkt, gole 39:43) - strefa barażowa