- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2021/2022 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

13. kolejka sezonu 2021/2022: Orlęta Reszel - Naki Olsztyn 0:1 (0:0) (30.10.2021)

Drugi raz w historii zagraliśmy z Naki Olsztyn i drugi raz beniaminek ugrał z nami pełną pulę.

Brak Pawła Romańczuka w składzie zaczyna potwierdzać regułę, że bez niego nie jesteśmy w stanie zdobywać punktów.

Oczywiście, pewnie nie wspominałbym o tym, gdybyśmy do przerwy wykorzystali trzy stuprocentowe okazje i ten mecz wygrali.

W drugiej połowie nie wiedzieć czemu uszło z nas powietrze, oddaliśmy inicjatywę gościom, którzy skorzystali z prezentu i zdobyli zwycięską bramkę.

Pierwsza połowa, mimo nieskuteczności na plus, druga, to dramat w naszym wykonaniu, za co zostaliśmy skarceni...