- Klasa Okręgowa (Grupa 1) warmińsko-mazurska w sezonie 2021/2022 -

- DRUŻYNA - NEWS'Y - TERMINARZ - WYNIKI - TABELA - GOLE I ASYSTY - KARTKI -

6. kolejka sezonu 2021/2022: Śniardwy Orzysz - Orlęta Reszel 2:0 (0:0) (11.09.2021)

Z Orzysza wracamy na tarczy, choć pomimo tego, że ofensywnie wyglądaliśmy słabo (brak Pawła Romańczuka) do przerwy powinniśmy prowadzić przynajmniej jedną bramką, bo z nieba nam spadły trzy sytuacje bramkowe. Niestety, jak się ich nie wykorzystuje, to później boisko kara i tak też było i w tym przypadku.

Najpierw nieszczęsny gol samobójczy Andrzeja Adamiaka, który pojawił się w składzie chcąc pomóc w drużynie w tych ciężkich momentach, ale los chciał, że i on nie pomógł, choć mimo gola samobójczego zagrał poprawnie.

Później nietrafione zmiany kadrowe i na kwadrans przed końcem gol na 0:2. Ofensywnie nie mieliśmy nic do powiedzenia.

Dopiero w ostatnich 10-ciu minutach nastąpił zryw za sprawą Mateusza Terlika, który przesunął się z obrony do środka pomocy i narobił zamieszania. Wypracował sytuację dla Bartka Markisza, a później sam trafił w słupek. Na dzień dzisiejszy jest to jeden z naszych najbardziej kreatywnych graczy i mimo tego, że w obronie spisuje się rewelacyjnie, tak przesunąłbym go na stałe do środka pola, botam nasi pomocnicy ofensywnie nie istnieją.

Drugi mecz bez "Romka" i drugi bez siły rażenia w przodzie. Trzeba szukać rozwiązania...

Relacja z meczu TUTAJ

Info na Łączy Nas Piłka TUTAJ

Tak padały bramki w meczu:

63. minuta - Dośrodkowanie w pole karne, piłka zgrana głową do środka trafia w Andrzeja Adamiaka i odbijając się od niego wpada przy słupku do bramki, 1:0.

76. minuta - Strzał z 11 metrów, blok na drugim metrze, o mały włos Kuba Lewandowski nie wbija piłki do bramki, ta trafia do Adriana Żaboklickiego, który dopełnia formalności, 2:0

1:0 Patryk Baran (63')
2:0 Adrian Żaboklicki (76')

Śniardwy: Miłosz Sztachański (82' )

Orlęta: Wiktor Sawicki (61' ), Andrzej Adamiak (82' )

Orlęta: Igor Ostaszewski - Jakub Lewandowski (90' Jakub Kos), Mateusz Terlik, Andrzej Adamiak, Jakub Suszyński - Jakub Janowski (62' Błażej Depta), Wiktor Sawicki (80' Patryk Kuleszo), Błażej Urbanowicz, Bartosz Markisz (86' Miłosz Sosiński), Krzysztof Tatarczuch - Kamil Jankiewicz (67' Marcin Danieluk)