[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2020/2021 :. ]

30. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021: Czarni Olecko - Orlęta Reszel 1:1 (0:0) (19.06.2021)

Serce mówi: Oj, jak my to zepsuliśmy! Rominta przegrała z MKS Jeziorany, 0:1, a Śniardwy Orzysz uległy Victorii Bartoszyce, 0:3 i zwycięstwo z Czarnymi dawało nam baraże. Niestety mecz zakończył się remisem, 1:1 i sezon zakończyliśmy na trzecim miejscu w tabeli!

Rozum i chłodna analiza mówi natomiast, że to dobrze, że nie wygraliśmy awansując do baraży, bo z czym. Na mecz do Olecka, podobnie, jak do Szczytna pojechaliśmy z dwoma rezerwowymi. Dramat i brak słów. Jak na drużynę z czuba tebeli, to wstyd.

Prawdę mówiąc, z grą, jaką zaprezentowaliśmy w rundzie wiosennej na tak wysokie miejsce nie zasłużyliśmy, ale los nam sprzyjał. Jak widać doszły do tego jakieś dziwne braki kadrowe akurat z końcem sezonu, w którym akurat walczyliśmy o wicemistrzostwo. Niektórzy ewidentnie odpuścili, a powinno wszystkim tak samo zależeć.

Meczem z Oleckiem z pracą trenera Orląt pożegnał się Łukasz Pyrzak, który robił w Reszlu świetną robotę, ale wnioskuję, że chyba sam był już zmęczony zaistniałą sytuacją. DZIĘKI TRENERZE!!!

W sporcie gra się o jak najlepszy wynik, pracowaliśmy nad nim cały sezon i na mecie zeszło z nas powietrze. Szkoda...

Info z meczu na Łączy Nas Piłka -- TUTAJ --

Tak padały bramki:

57. minuta - Centra w pole karne, Kuba Lewandowski źle wybija piłkę i ta trafia do Michała Jurewicza, który "łamie do środka" i uderza celnie w dalszy róg, 1:0

63. minuta - Kamil Jankiewicz poprzepychał się z obrońcami na środku boiska, piłka trafiła do Pawła Romańczuka, który ułożył ją do strzału i kropnął mocno ze środkowego koła lobując bramkarza gospodarzy! Gol z połowy boiska! 1:1

1:0 Michał Jurewicz (57')
1:1 Paweł Romańczuk (63', bez asysty)

Czarni: Michał Cichocki (57' )

Orlęta: Patryk Policha (60' )

Orlęta: Robert Mielnik - Jakub Lewandowski (89' Marcin Danieluk), Andrzej Adamiak, Mateusz Terlik, Mikołaj Brygoła - Patryk Wiensław, Jakub Janowski (80' Patryk Kuleszo), Paweł Romańczuk, Błażej Urbanowicz, Patryk Policha, Kamil Jankiewicz