[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2020/2021 :. ]

25. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021: Orlęta Reszel - Vęgoria Węgorzewo 0:2 (0:1) (15.05.2021)

O meczu z Vęgorią nie ma co się rozpisywać, bo zagraliśmy słabo. Natomiast goście przyjechali do Reszla z bojowym nastawianiem i po dobrego grze zaaplikowali nam dwa gole nie tracąc żadnego.

W tej rundzie prezentujemy bardzo nierówną formę, co pokazał ten mecz. Niby na papierze wszystko się zgadza i mamy dobrych piłkarzy, ale później przychodzi mecz i coś nie funkcjonuje.

Cały mecz do obejrzenia na Facebook'u -- TUTAJ --

Info z meczu na Łączy Nas Piłka -- TUTAJ --

Tak padały bramki:

42. minuta - Bartek Bogdaniuk w środku pola nie zrozumiał się z Adrianem Gizińskim i po złym zagraniu piłkę przejął pomocnik Vęgorii, zagrał na lewą stronę do Patryka Galiniewskiego, który wbiegł w pole karne, "złamał do środka" i uderzył pewnie z 12-stu metrów, 0:1

74. minuta - Znów błąd w wyprowadzeniu piłki. Tym razem źle podawał Błażej Urbanowicz, piłkę przejęli goście i szybko przetransportowali ją w pole karne, gdzie przytomnie odnazał się daniel Łydziński, który strzelił nie do obrony, 0:2

0:1 Patryk Galiniewski (42')
0:2 Daniel Łydziński (74')

Orlęta: Mateusz Terlik (56' ), Andrzej Adamiak (72' )

Vęgoria: Krzysztof Łokietek (49' ), Mateusz Opar (82' ), Daniel Łydziński (89' )

Orlęta: Robert Mielnik - Jakub Janowski (75' Mikołaj Brygoła), Mateusz Terlik, Andrzej Adamiak, Jarosław Bochno - Błażej Urbanowicz (82' Marcin Danieluk), Adrian Giziński, Bartłomiej Bogdaniuk (70' Miłosz Sosiński), Patryk Policha (80' Patryk Kuleszo), Paweł Romańczuk, Kamil Jankiewicz (61' Wiktor Sawicki)

Niewykorzystani rezerwowi: Patryk Modzel

Trener: Łukasz Pyrzak