[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2020/2021 :. ]

24. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021: Orlęta Reszel - Omulew Wielbark 1:1 (0:0) (08.05.2021)

Ewidentnie w tej rundzie nie idzie nam gra na własnym stadionie. Wydawało się, że mająca 25 punktów mniej (!) Omulew Wielbark przyjmie od Orląt kilka bramek i szybko będzie po meczu.

Niestety po średnim naszym występie, to goście mogą cieszyć się z wywalczonego remisu. Zagrali oni ambitnie i na boisku wcale nie odstawali naszej drużynie, za co los ich nagrodził punktem.

Mało tego, gdyby w 76. minucie nasz bramkarz nie popisał się podwójną obroną (strzał i dobitka), to Omulew wywiozłaby komplet.

Po dobrym meczu z Romintą wydawało się, że złapaliśmy rytm, ale dziś tego nie potwierdziliśmy.

Cały mecz do obejrzenia na Facebook'u -- TUTAJ --

Info z meczu na Łączy Nas Piłka -- TUTAJ --

Tak padały bramki:

51. minuta - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i główce jednego z zawodników piłka trafiła do Mateusza Terlika, który zagrał ją przed pole karne do Adriana Gizińskiego, który dość ciekawie uderzył piłkę, bo ta nabrała niecodziennej trajektorii lotu i przy słupku wpadła do siatki, 1:0

67. minuta - Również po centrze z rzutu rożnego nasz bramkarz nie siegnął piłki (chyba był faulowany w obrębie pięciu metrów, ale sędzia nie gwizdnął), ta spadła pod nogi Michała Murawskiego, który z bliskiej odległości dał wyrównanie, 1:1

1:0 Adrian Giziński (51', asysta: Mateusz Terlik)
1:1 Michał Murawski (67')

Orlęta: Patryk Wiensław (38' ), Adrian Giziński (71' )

Omulew: Andrzej Bagiński (40' )

Orlęta: Robert Mielnik - Patryk Wiensław, Mateusz Terlik, Andrzej Adamiak, Jarosław Bochno, Błażej Urbanowicz (62' Jakub Lewandowski), Wiktor Sawicki (50' Kamil Jankiewicz), Adrian Giziński, Jakub Janowski (85' Miłosz Sosiński), Paweł Romańczuk, Bartłomiej Bogdaniuk

Niewykorzystani rezerwowi: Paweł Plonkowski, Mikołaj Brygoła, Marcin Danieluk

Trener: Łukasz Pyrzak