[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2020/2021 :. ]

19. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021: Wilczek Wilkowo - Orlęta Reszel 1:0 (1:0) (03.04.2021)

Przed meczem z Wilczkiem Wilkowo było jasne, że nie będzie to łatwy pojedynek i potwierdziło się to na boisku. Gospodarze grali niezwykle ambitnie, a nam brakowało charakteru, szczególnie w pierwszej połowie.

Tuż przed przerwą straciliśmy gola po ładnej głowce Mariusza Grabowskiego i do szatni schodziliśmy przegrywając, 0:1.

W drugiej połowie nasza gra odmieniła się dopiero po wejściu Pawła Romańczuka, który pobudził zespół do odważniejszej gry. Coraz częściej gościliśmy pod bramką rywali, ale brakowało skuteczności.

W 90. minucie "Romek" zagrał na ścianę do Kamila Jankiewicza, ten odegrał mu w tempo, nasz pomocnik uderzył w dalszy róg i wszyscy myśleliśmy, że piłka przy słupku wpadnie do bramki. Niestety o centymetry minęła bramkę.

Wilczek wygrał z Orlętami po raz pierwszy od 12.10.2014 roku (zwycięstwo 3:0) za co należą się mu słowa uznania.

Cały mecz do obejrzenia na Facebooku -- TUTAJ --

Info z meczu na Łączy Nas Piłka -- TUTAJ --

Tak padła bramka:

45. minuta - Adam Grabowski mimo asysty dwóch naszych zawodników zdołał dośrodkować z prawego skrzydła, jego brat Mariusz ubiegł Mateusza Terlika i ładnym strzałem głową posłał piłkę w dalszy róg bramki, 1:0