[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2020/2021 :. ]

14. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021: Jurand Barciany - Orlęta Reszel 2:5 (1:2) (31.10.2020)

Kolejne zwycięstwo naszego zespołu stało się faktem. Tym razem cenne trzy punkty zdobyliśmy na terenie Juranda Barciany.

Mecz nie był jakimś szczególnym piłkarskim widowiskiem i raczej nikt go wspominać nie będzie, no może poza fantastycznym golem Pawła Romańczuka z rzutu wolnego w samo okienko.

Mimo dwóch goli strzelonych przez gospodarzy nic złego nie mogło nam się w tym spotkaniu przydarzyć i zasłużenie zainkasowaliśmy komplet oczek.

Cały mecz do obejrzenia na Facebooku -- TUTAJ --

Info z meczu na Łączy Nas Piłka -- TUTAJ --

Tak padały bramki:

4. minuta - Patryk Wiensław zagrał na lewe skrzydło do Kuby Janowskiego, ten dośrodkował na 5-ty metr wprost na głowę Andrzeja Adamiaka, który uderzył celnie w bliższy róg bramki, 0:1

18. minuta - Sebastian Krzywicki faulował w polu karnym piłkarza Juranda i sędzia odgwizdał "11-stkę". Kamil Grzechuła uderzył pewnie w lewy róg naszego bramkarza doprowadzając do remisu, 1:1

23. minuta - Paweł Romańczuk dograł w tempo na lewe skrzydło do Adriana Gizińskiego, ten "złamał" do środką, uderzył z narożnika 16-stki i piłka po rykoszecie od obrońcy przelobowała bramkarza gospodarzy, 1:2

47. minuta - Rzut wolny na wysokości 25. metrów od bramki Juranda. Do piłki podszedł Paweł Romańczuk, przymierzył i uderzył pięknie w samo okienko! 1:3

72. minuta - Niepilnowany prawy pomocnik gospodarzy wpadł z piłką w pole karne, uderzył niezbyt prezycyjnie, ale na linię strzału nabiegał Tomasz Ożga, który z metra wpakował piłkę do siatki, 2:3

80. minuta - Błażej Urbanowicz podał ze środka pola do Adriana Gizińskiego, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy, wyczekał go do końca i uderzył w bliższy róg, 2:4

89. minuta - Z rzutu rożnego dośrodkował Patryk Policha, do główki wyskoczył Mateusz Terlik, piłka poszybowała w górę i spadła na nogę Patryka Modzela, który stojąc na 5-tym metrze uderzył z półobrotu ustalając wynik spotkania na 2:5