[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2020/2021 :. ]

10. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021: Vęgoria Węgorzewo - Orlęta Reszel 1:2 (0:0) (03.10.2020)

Drugi weekend z rzędu nasi piłkarze zaserwowali nam emocje do ostatniego gwizdka sędziego. Przed tygodniem dramatyczna końcówka w Wielbarku, a teraz w Węgorzewie.

Pierwsz± połowę mogli¶my spokojnie prowadzić, ale dobrych sytuacji nie wykorzystali m.in. Wiktor Sawicki i Paweł Romańczuk.

Bezbramkowy remis utrzymywał się do 80. minuty, kiedy to gospodarze objęli prowadzenie i wydawało się, że to oni zejd± z boiska jako zwycięski zespół.

Nie dali¶my jednak za wygran± i w ostatnich minutach zadali¶my dwa skuteczne ciosy. Bohaterem - strzelcem goli z 87. i 90. minuty okazał się Sebastian Krzywicki, który pewnie wykończył zagrania Patryka Modzela i Kuby Janowskiego!