[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2020/2021 :. ]

8. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021: Orlęta Reszel - Rominta Gołdap 1:0 (0:0) (19.09.2020)

W meczu na szczycie z drugą w tabeli Romintą Gołdap nasze Orlęta nareszcie zagrały na miarę oczekwać. Goście niewiele mieli do powiedzenia, bo to my prowadziliśmy grę, a jedyne czego brakowało, to kropki nad i w postaci bramki.

Dopiero w 80. minucie do siatki trafił nasz najskuteczniejszy piłkarz tego sezonu, Bartek Bogdaniuk, dzięki czemu odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.

To były Orły, na które przyjemnie się patrzyło. Oby więcej takich spotkań!

Tak padła jedyna bramka w meczu:

80. minuta - Wiktor Sawicki świetnie zagrywa po ziemi do Bartka Bogdaniuka, który wbiega w lewy narożnik pola karnego i uderza w dalszy róg. Piłka odbija się od słupka i wpada do bramki!

Szersza relacja pod tym linkiem: Orlęta Reszel vs. Rominta Gołdap 1:0 (0:0) - ważniejsze akcje

1:0 Bartłomiej Bogdaniuk (80', asysta: Wiktor Sawicki)

Orlęta: Sebastian Krzywicki (20' ), Jakub Janowski (43' )

Rominta: Damian Ołów (27' + 83' = 83' ), Mateusz Kułak (75' ), Konrad Piwko (83' ), Kamil Wołos (90' )

Orlęta: Jarosław Doborzyński - Patryk Wiensław, Sebastian Krzywicki, Mateusz Terlik, Jarosław Bochno (87' Krzysztof Królik), Błażej Urbanowicz, Mateusz Zaleśkiewicz (88' Miłosz Sosiński), Jakub Janowski (66' Paweł Plonkowski), Adrian Giziński (69' Wiktor Sawicki), Paweł Romańczuk (69' Bartosz Markisz), Bartłomiej Bogdaniuk (85' Patryk Modzel)

Niewykorzystani rezerwowi: Patryk Policha

Trener: Łukasz Pyrzak