[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2020/2021 :. ]

6. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2020/2021: Orlęta Reszel - Żagiel Piecki 4:0 (1:0) (05.09.2020)

W meczu z ostatnim w tabeli, Żaglem Piecki scenariusz mógł być tylko jeden - zwycięstwo Orląt. Tak też się stało, choć gra naszych piłkarzy jakoś nie zachwyciła.

Za mało akcentów daliśmy w pierwszej części spotkania, bo mimo prowadzenia gry, brakowało klarownych sytuacji. Zdołaliśmy strzelić zaledwie jedną bramkę za sprawą Bartka Bogdaniuka i na przerwę schodziliśmy ze skromnym prowadzeniem.

W drugiej odsłonie było już lepiej, co przełożyło się na kolejne gole. W 10 minut do siatki trafili Bartek Markisz, Patryk Policha i Andrzej Adamiak, więc było po meczu.

Dzięki wygranej utrzymaliśmy pozycję lidera.

Tak padały bramki:

12. min. - Adrian Giziński zagrywa w tempo do Bartka Bogdaniuka, ten wbiega w pole karne i precyzyjnie uderza na 1:0

61. min. - Paweł Romańczuk wpada w pole karne, zagrywa do Bartka Bogdaniuka, ten dostrzega niepilnowanego Bartka Markisza, który uderza po ziemi i mamy 2:0

65. min. - Bartek Bogdaniuk będąc w polu karnym zagrywa na lewo do Patryka Polichy, który ładnym "rogalem" podwyższa na 3:0

69. min. - Dośrodkowanie Bartka Markisza z rzutu rożnego, piłka trafia do Andrzeja Adamiaka, który uderza przy bliższym słupku na 4:0

1:0 Bartłomiej Bogdaniuk (13', asysta: Adrian Giziński)
2:0 Bartosz Markisz (61', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk)
3:0 Patryk Policha (65', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk)
4:0 Andrzej Adamiak (69', asysta: Bartosz Markisz)

Kartki: brak

Orlęta: Jarosław Doborzyński (85' Dawid Chęciński) - Jarosław Bochno, Sebastian Krzywicki, Mateusz Terlik, Andrzej Adamiak - Błażej Urbanowicz, Mateusz Zaleśkiewicz (67' Wiktor Sawicki), Paweł Romańczuk (80' Krzysztof Królik), Adrian Giziński (55' Bartosz Markisz), Patryk Policha (70' Jakub Janowski), Bartłomiej Bogdaniuk (75' Patryk Wiensław)

Niewykorzystani rezerwowi: Patryk Modzel

Trener: Łukasz Pyrzak