[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2019/2020 :. ]

11. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2019/2020: Victoria Bartoszyce - Orlęta Reszel 0:4 (0:1) (12.10.2019)

Orlęta na fali! Trzeci mecz z rzędu na zero z tyłu i kolejny z kilkubramkowym łupem. Tym razem wyższość naszego zespołu musiała uznać Victoria Bartoszyce, która "przyjęła" cztery gole.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem Orląt, 1:0. W 45. minucie z boku boiska faulowany był Paweł Romańczuk. Mateusz Zaleśkiewicz dośrodkował w pole karne, piłka otarła się o nogę obrońcy i niespodziewanie wpadła w dalszy róg bramki.

Na drugą bramkę czekaliśmy do 70. minuty, kiedy to Patryk Wiensław przyjął piłkę na klatkę, "odprowadził" ją w prawo i uderzył mocno obok bezradnego golkipera Victorii.

Kwadrans później akcję skrzydłem przeprowadzi Bartek Bogdaniuk, zagrał piłkę wprost do wbiegającego w pole karne Pawła Romańczuka, który uderzył "z klepki" w bliższy róg i było, 3:0.

Na minutę przed końcem "Romek" ponownie wpisał się na listę strzelców wykorzystując dobre podanie Huberta Leszczenki (między nogami obrońcy; strzał do pustej bramki).

Brawo i oby tak dalej!!!

Gole:

0:1 Mateusz Zaleśkiewicz (45' - z rzutu wolnego po faulu na Pawle Romańczuku)
0:2 Patryk Wiensław (70', bez asysty)
0:3 Paweł Romańczuk (85', asysta: Bartłomiej Bogdaniuk)
0:4 Paweł Romańczuk (89', asysta: Hubert Leszczenko)

Kartki:

Victoria: Przemysław Mikulak (53' ), Łukasz Boras (57' )

Orlęta: Wiktor Sawicki (87' )

Orlęta Reszel:

Jarosław Doborzyński - Hubert Leszczenko, Mateusz Terlik, Jakub Janowski, Jarosław Bochno, Patryk Policha (80' Paweł Plonkowski), Wiktor Sawicki, Mateusz Zaleśkiewicz, Patryk Modzel (25' Patryk Wiensław), Bartłomiej Bogdaniuk, Paweł Romańczuk

Niewykorzystani rezerwowi: Maciej Brygoła, Kacper Siedlakiewicz, Paweł Przybylski

Dodał: Rafał Romańczuk