[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2018/2019 :. ]

29. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2018/2019: Błękitni Pasym - Orlęta Reszel 1:1 (1:1) (01.06.2019)

Mecz z niżej notowanymi Błękitymi Pasym nie był porywającym widowiskiem i jeśli dwa gole z obu stron tuż na początku spotkania mogły dawać jakieś nadzieje na grad bramek w kolejnych kilkudziesięciu minutach, tak po ostatnim gwizdku sędziego kibice mogli czuć się rozczarowani, bo piłka już więcej w siatce nie wylądowała.

Objęliśmy prowadzenie już w 4. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Mateusz Zaleśkiewicz, któryś z obrońców wybił piłkę przed pole karne, ale dopadł do niej Patryk Policha, który uderzył technicznie nie do obrony.

Z prowadzenia nie cieszyliśmy się jednak zbyt długo, bo w 8. minucie piłkę w środku pola stracił Wiktor Sawicki, Aleksander Dobrzyński wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i posłał futbolówkę w róg bramki.

Później to my prowadziliśmy grę, ale brakowało wykończenia, więc wynik remisowy utrzymał się do samego końca.

0:1 Patryk Policha (4', bez asysty)
1:1 Aleksander Dobrzyński (8')

Błękitni: Bartosz Nosowicz (81' )

Orlęta: Patryk Policha (78' ), Paweł Romańczuk (89' )

Orlęta: Jarosław Doborzyński - Jarosław Bochno, Jakub Suszyński, Mateusz Terlik, Hubert Leszczenko (82' Przemek Schmidt), Patryk Policha, Wiktor Sawicki (65' Patryk Maćkowiak), Mateusz Zaleśkiewicz, Paweł Romańczuk, Jakub Janowski (80' Hubert Jałoszewski), Błażej Urbanowicz (58' Patryk Wiensław)

Niewykorzystani rezerwowi: Dawid Chęciński, Paweł Przybylski