[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2018/2019 :. ]

24. kolejka Klasy Okręgowej w sezonie 2018/2019: Orlęta Reszel - Pisa Barczewo 1:1 (0:0) (11.05.2019)

Remisem, 1:1 zakończył się pojedynek Orląt z jednym z pretendentów do awansu, Pisą Barczewo.

Oba zespoły wystąpiły osłabione brakiem swoich najlepszych zawodników. W naszych szeregach zabrakło Pawła Romańczuka, który musiał pauzować za żółte kartki, a w drużynie gości, Kacpra Nawrockiego, który prawdopodobnie nie zagrał z powodu urazu. Piłkarza tego bardzo dobrze znamy, bo jeszcze niedawno grał w barwach naszego klubu i był jego mocnym punktem. To samo robi w Pisie, więc jego brak podciął skrzydła tej drużynie.

To my w pierwszej połowie byliśmy zespołem lepszym, ale nie udokumentowaliśmy tego bramką.

Dopiero w 68. minucie objęliśmy prowadzenie po tym, jak celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Terlik, dla którego była to trzecia bramka w sezonie.

Niestety z prowadzenia cieszyliśmy się zaledwie 6 minut, bo w 74. minucie sytuację sam na sam z naszym bramkarzem wykorzystał Paweł Kapusta i mieliśmy remis.

W końcówce goście nieco przycisnęli, ale skończyło się na strachu i oba zespoły podzieliły się punktami.

1:0 Mateusz Terlik (68' - z rzutu wolnego)
1:1 Paweł Kapusta (74')

Orlęta: Jakub Janowski (38' )

Pisa: Rafał Wytrykowski (45' ), Sebastian Krzywicki (68' ), Paweł Kapusta (89' )

Orlęta: Jarosław Doborzyński - Patryk Wiensław, Jakub Suszyński, Mateusz Terlik, Hubert Leszczenko, Patryk Policha, Mateusz Zaleśkiewicz, Paweł Przybylski (46' Przemek Schmidt), Wiktor Sawicki, Błażej Urbanowicz (87' Hubert Jałoszewski), Jakub Janowski

Niewykorzystani rezerwowi: Artur Stelmaszczyk, Arkadiusz Dunaj, Kacper Siedlakiewicz, Andrzej Adamiak