[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2018/2019 :. ]

Mecz charytatywny "Pogorzelcom z Reszla: Szansa Reszel - Orlęta Reszel 0:4 (0:3) (10.04.2019)

W przerwie między ligowymi meczami Orlęta zagrały dziś Szansą, drugą reszelską drużyną występującą na co dzień w B Klasie.

Do przerwy było 3:0 po golach Mateusza Zaleśkiewicza, Jakuba Janowskiego i Pawła Romańczuka. W drugiej części mimo kilku dogodnych okazji padła tylko jedna bramka autorstwa Wiktora Sawickiego.

Nie wynik w tym meczu był najważniejszy, fakt, że na stadion przybyło ponad 100 osób, które wrzucając pieniądze do puszek wsparły ofiary pożaru sprzed dwóch tygodni.

Na stadionie zebrano 2244,55 zł. Od firmy "Dom i Rekreacja" otrzymaliśmy 370 zł, co dało łączną kwotę 2614,55 zł!