[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2018/2019 :. ]

II Runda Wojewódzkiego Pucharu Polski 2018/2019: Victoria Bartoszyce - Orlęta Reszel 3:1 (3:0) (29.08.2018)

Nasza przygoda z rozgrywkami Wojewódzkiego Pucharu Polski kończy się w drugiej rundzie. Przegrali¶my dzi¶ bowiem z Victori± Bartoszyce, 1:3 i jak najbardziej zasłużenie.

Gospodarze po 30 minutach gry prowadzili już trzema golami, zdobytymi zreszt± w odstępie kilku minut. W poczynaniach Victorii, mimo kiepskich wyników w lidze (4 porażki) widać było dobr± rękę byłego trenera Orl±t, Łukasza Pyrzaka. Jego zespół wygrał zasłużenie.

Honorowego gola dla naszego zespołu zdobył w 58. minucie Andrzej Adamiak.

1:0 Tomasz Bobrowski (17')
2:0 Jakub Figat (18')
3:0 Jakub Figat (22')
3:1 Andrzej Adamiak (54')

Victoria: Paweł Gajkowski (4' )

Orlęta: Patryk Wiensław (39' ), Paweł Romańczuk (80' )

Orlęta: Jarosław Doborzyński (80' Dawid Chęciński) - Patryk Wiensław, Paweł Przybylski (46' Błażej Urbanowicz), Mateusz Terlik, Jakub Suszyński (46' Marcin Rojek), Patryk Policha, Jakub Janowski (63' Wiktor Sawicki), Mateusz Zale¶kiewicz, Paweł Romańczuk, Andrzej Adamiak, Kamil Jankiewicz

Niewykorzystani rezerwowi: Krzysztof Królik, Hubert Jałoszewski