[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2018/2019 :. ]

Sparing przed sezonem 2018/2019: Orlęta Reszel - Wilczek Wilkowo 2:1 (1:1) (25.07.2018)

Dzisiejszy sparing z Wilczkiem Wilkowo zakończył się zwycięstwem Orląt, 2:1.

Gole strzelali Paweł Romańczuk i Kamil Jankiewicz oraz dla gości Mariusz Grabowski.

Tempo meczu było dość wolne, momentami dość mozolne. Pierwsze pół godziny to my częściej byliśmy przy piłce, ale później oddaliśmy inicjatywę gościom, którzy dwukrotnie zagrażali naszej bramce. Druga połowa niewiele zmieniła w obrazie gry, dłuższymi momentami wiało wręcz nudą.

A tak padały gole:

7. minuta - Mateusz Kozoń ładnie zagrywa w uliczkę do Pawła Romańczuka, tan sam na 16-tym metrze przymierza w dalszy róg i uderza technicznie nie do obrony

34. minuta - Zamieszanie w środku pola, piłka zagrana na wyjście do zawodnika Wilczka, który biegnie z nią kilkadziesiąt metrów zostawiając za sobą całą defensywę. Wpada w pole karne i podaje na przedpole do Mariusza Grabowskiego, który z 5 metrów pakuje piłkę do pustej bramki.

55. minuta - Mateusz Kozoń przedziera się prawym skrzydłem i zbiega w pole karne, zagrywa wzdłuż bramki do Kamila Jankiewicza, który tylko dostawia nogę i jest 2:1.

Gole:

1:0 Paweł Romańczuk (7', asysta: Mateusz Kozoń)
1:1 Mariusz Grabowski (34')
2:1 Kamil Jankiewicz (55', asysta: Mateusz Kozoń)

Orlęta: Jarosław Doborzyński, Patryk Modzel, Paweł Przybylski, Mateusz Terlik, Jakub Suszyński, Patryk Policha, Mateusz Zaleśkiewicz, Paweł Romańczuk, Patryk Wiensław, Kamil Jankiewicz, Mateusz Kozoń oraz Hubert Jałoszewski, Wiktor Sawicki, Kacper Siedlakiewicz, Jarosław Bochno

Dodał: Rafał Romańczuk