[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2018/2019 :. ]

Sparing przed sezonem 2018/2019: MKS Korsze - Orlęta Reszel 2:1 (0:0) (18.07.2018)

Pierwszy mecz kontrolny Orląt w ramach przygotowań do nowego sezonu za nami. W Korszach przegraliśmy z MKS, 1:2.

Wszystkie trzy gole padły w drugiej części spotkania.

Zaraz po przerwie swój powrót do Orląt zaznaczył Kamil Jankiewicz, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Jarka Wołowika i głową posłał piłkę do siatki.

Kilkanaście minut później gospodarze zdobyli wyrównującą bramkę, a niedługo potem objęli prowadzenie, które utrzymali do końca meczu.

Przegraliśmy, choć wynik remisowy byłby sprawiedliwszy.

0:1 Kamil Jankiewicz (asysta: Jarosław Wołowik)
1:1 Mariusz Gąsiorowski
2:1 Mariusz Gąsiorowski

Orlęta: Jarosław Doborzyński (br.), Patryk Modzel, Paweł Przybylski, Mateusz Terlik, Jakub Suszyński, Patryk Policha, Jakub Janowski, Mateusz Zaleśkiewicz, Paweł Romańczuk, Adrian Giziński, Kamil Jankiewicz oraz Krzysztof Królik, Patryk Wiensław, Jarosław Wołowik, Wiktor Sawicki, Hubert Jałoszewski, Kacper Siedlakiewicz, Jarosław Bochno