[ .: RKS ORLĘTA RESZEL :. NEWS'Y 2017-2018 :. ]

10. kolejka IV ligi w sezonie 2017/2018: Granica Kętrzyn - Orlęta Reszel 1:1 (1:0) (07.10.2017)

Do Kętrzyna na mecz derbowy jechaliśmy z zamiarem odniesienia zwycięstwa. Niestety po dość wyrównanym pojedynku musimy zadowolić się jednym punktem, który tak naprawdę nie zmienia sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujemy.

Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0 po golu Tomka Bobrowskiego. W 69. minucie bramkę dla Orląt w zamieszaniu w polu karnym zdobył Krystian Oleszko. W samej końcówce meczu Granica mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale zabrakło skuteczności.

Nie jest dobrze. Na 30 punktów zdobyliśmy zaledwie 6. Tylko 1 zwycięstwo, 3 remisy i 6 porażek... Coraz ciężej uwierzyć w to, że będzie lepiej...

1:0 Tomasz Bobrowski (44')
1:1 Krystian Oleszko (69', bez asysty)

Granica: Piotr Bijata ( 69'), Mateusz Paplinski ( 69'), Tomasz Bobrowski ( 88')

Orlęta: Jakub Janowski ( 49'), Krystian Oleszko ( 77')

Orlęta: Konstanty Karkulowski (br.), Paweł Plonkowski, Sebastian Krzywicki, Mateusz Terlik, Łukasz Woźniak, Kacper Nawrocki, Jakub Janowski (89' Cezary Korbus), Paweł Romańczuk, Dawid Maćkowiak (50' Patryk Modzel), Adam Kapusta, Krystian Oleszko

W rezerwie: Jacek Prusinowski (br.), Maciej Brygoła, Hubert Jałoszewski, Bartosz Markisz, Jakub Suszyński

Autor: Rafał Romańczuk