[ .: NEWS'Y 2016-2017 :. ]

23. kolejka IV ligi: Omulew Wielbark - Orlęta Reszel 1:3 (0:0) (30.04.2017) Dodał: Penny

Brawo! Brawo! Brawo!!! Trzy punkty w Wielbarku zdobyte, choć zwycięstwo łatwo nie przyszło. Tak naprawdę losy spotkania rozstrzygnęły się w samej końcówce kiedy to przepiękną bramkę na 2:1 z 25. metrów zdobył Paweł Romańczuk, a później "kropkę nad i" postawił Adam Kapusta, dla którego było to dziewiąte trafienie w sezonie.

Wynik meczu w 53. otworzył Mateusz Kozoń, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki wykańczając indywidualną akcję właśnie Adama Kapusty. Niestety gospodarze odpowiedzieli błyskawicznie, bo już minutę później było 1:1.

Wejście na boisko Pawła Romańczuka ożywiło poczynania Orląt, ale czas upływał, a zwycięskiego gola nie było. Dopiero w 87. minucie nastąpiło przełamanie i wszystko skończyło się szczęśliwie.

Teraz kolejny krok: trzeba wygrać z Mrągowią, a później szukać punktów z dużo mocniejszymi rywalami.

Szacun dla Piłkarzy za walkę do końca i po raz kolejny gromkie brawa dla Kibiców za wsparcie!

0:1 Mateusz Kozoń (53', asysta: Adam Kapusta)
1:1 Michał Kwiecień (54')
1:2 Paweł Romańczuk (87', asysta: Adam Kapusta)
1:3 Adam Kapusta (89', asysta: Sebastian Krzywicki)