[ .: NEWS'Y 2016-2017 :. ]

Sparing: Orlęta Reszel - Victoria Bartoszyce 7:6 (4:3) (10.03.2017) Dodał: Penny

W meczu sparingowym Orląt z Victorią Bartoszyce padł wynik "hokejowy", 7:6. Co istotne, górą byli nasi piłkarze.

Do przerwy wygrywali oni 4:3. W drugiej połowie gospodarze zdobyli trzy bramki i prowadzili 6:4. Później jednak Orlęta odpowiedziały tym samym aplikując rywalom trzy trafienia, w rezultacie wygrywając 7:6.

Trzy gole zdobył Adam Kapusta, a po jednym dorzucili Paweł Romańczuk, Mateusz Terlik, Kacper Nawrocki oraz nowy nabytek Orląt, Marceli Kowalski, który ostatnio grał w barwach MKS Jeziorany.

Orlęta: J. Prusinowski - H. Leszczenko, Ł. Woźniak, M. Terlik, M. Rudziński, M. Kowalski, M. Zaleśkiewicz, S. Krzywicki, P. Romańczuk, K. Nawrocki, A. Kapusta oraz Łomżyński, P. Wiensław, D. Rukszan, Plonkowski, D. Wójcik, B. Wójcik, D. Maćkowiak