[ .: NEWS'Y 2016-2017 :. ]

Seniorzy - 16. kolejka IV ligi: Mamry Giżycko - Orlęta Reszel 3:2 (0:1) (05.11.2016) Dodał: penny69

Nie idzie ostatnio naszym piłkarzom, którzy w trzecim już meczu z rzędu nie zdobyli ani jednego punktu. Po porażkach z Korszami i Granicą ulegli teraz Mamrom Giżycko, 2:3. Porażka ta o tyle boli, że Orlęta do 65. minuty prowadziły 2:0, by później stracić trzy gole, a tego decydującego już w doliczonym czasie gry.

W pierwszej połowie nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw i w 32. minucie, po golu Mateusza Kozonia wydawało się, że wyjdziemy z tej potyczki zwycięsko.

Na początku drugiej części gola dorzucił Matusz Zaleśkiewicz i wszystko szło według planu. Niestety ostatnie 25 minut meczu należało do gospodarzy, którzy ostatecznie odwrólili losy spotkania o 180 stopni i to oni zgarnęli trzy cenne punkty.

0:1 Mateusz Kozoń (32', asysta: Mateusz Zaleśkiewicz)
0:2 Mateusz Zaleśkiewicz (48', asysta: Bartosz Markisz)
1:2 Mariusz Rutkowski (65')
2:2 Mariusz Rutkowski (80')
3:2 Szymon Łapiński (90')