[ .: NEWS'Y 2016-2017 :. ]

Seniorzy - 15. kolejka IV ligi: Granica Kętrzyn - Orlęta Reszel (zapowiedź) (28.10.2016) Dodał: penny69

Przed nami drugi z derbowych meczów, na który czekaliśmy latami. Punktualnie o godzinie 15:00 Orlęta spotkają się w Kętrzynie z Granicą. Mecz zostanie rozegrany na sztucznym boisku przy ulicy Kazimierza Wielkiego.

Przed tygodniem nasi piłkarze przegrali z MKS Korsze, 0:4, ale wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Kiepskie sędziowanie, nieuznana bramka dla Orląt i zaliczone trafienie ze spalonego dla Korsz w dużym stopniu zaważyło o końcowym wyniku. Granica z kolei w ostatniej kolejce uległa na wyjeździe Mamrom Giżycko, 2:3, a wcześniej przegrała właśnie z Korszami, 0:3.

Ostatni raz graliśmy z Granicą 8. kwietnia 2006 roku, kiedy to żegnaliśmy się z IV ligą. Teraz, po dziesięciu latach przerwy znów powalczymy ze sobą o ligowe punkty i wyższą pozycję w powiecie kętrzyńskim (na razie rządzą Korsze - 6 pkt, gole 7:0).

Z pewnością nikt nie odstawi nogi i walka będzie do ostatniej minuty. Miejmy nadzieję, że to nasz zespół będzie dziś górą i zdobędzie komplet punktów!