[ .: NEWS'Y 2016-2017 :. ]

1/16 WPP: Vęgoria Węgorzewo - Orlęta Reszel 3:4 (1:3) (28.09.2016) Dodał: penny69

Przed momentem zakończył się mecz 1/16 Wojewódzkiego Pucharu Polski, gdzie po zaciętym meczu wygraliśmy z Vęgorią Węgorzewo, 4:3!

Do przerwy wygrywaliśmy 3:1 po dwóch bramkach Huberta Jałoszewskiego w 2. i 5. minucie (!) i golu Pawła Romańczuka w 27. Gospodarze w tej części gry odpowiedzieli tylko golem z rzutu karnego.

W drugiej połowie Mateusz Zaleśkiewicz dorzucił czwartą bramkę i prowadziliśmy 4:1. Później jednak Vęgoria zdobyła kolejne dwa trafienia, ale nie zdołała doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się zwycięstwem Orląt, 4:3!

Jako, że mecz rozgrywany był w środku tygonia, nie wszyscy zawodnicy mogli być do dyspozycji trenera, Łukasza Pyrzaka. Stąd też wsparcie w osobach Andrzeja Adamiaka i Karola Węcławka, którzy godnie zastąpili swoich kolegów.

W 1/8 WPP spotkamy się z Granicą Kętrzyn, która pokonała Romintę Gołdap, 3:1. Mecz zostanie rozegrany w maju przyszłego roku.

0:1 Hubert Jałoszewski (2', asysta: Bartosz Markisz)
0:2 Hubert Jałoszewski (5')
1:2 Vęgoria (23' - rzut karny)
1:3 Paweł Romańczuk (27', asysta: Andrzej Adamiak)
1:4 Mateusz Zaleśkiewicz (49' - z rzutu wolnego)
2:4 Vęgoria (65')
3:4 Vęgoria (90'+1)

Orlęta: K. Węcławek - J. Suszyński, Sz. Tarnowski (46' P. Wiensław), S. Krzywicki, A. Adamiak, H. Jałoszewski (46' P. Modzel), P. Romańczuk, M. Zaleśkiewicz, W. Sawicki (46' J. Janowski), B. Markisz, M. Kozoń